Odpowiedz

Re: Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze!

Miło to czytać. Mam nadzieję, że szybko Twoja sprawa się wyjaśni Emotikon: Szczęśliwy



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1151
226
07-06-2017
Wiadomość 11 z 15 (8 629 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze!

Pieniadze na koncie. Jednak analizuje gdzie bledy. Blad w oddziale. Gosc zamiast nakazywac pisania dydrdymalow w apce powinien mowic: dzwon na infolinie i niech lacza z obsluga bankomatow. To samo drugi kiepek jak juz na infolinie sie dodzwonilam rano. Cos mowil bardziej zbywal ze reklamacja przez apke doszla i trzeba czekac no z tydzien. Skoro tak mowili no trudno. Dopiero po info tu przycisnelam i sie zgadalam ze swietna osoba i forsa o 19 wrocila na konto.
Dzieki.
Odpowiedz
0 Lajków
Magda_Baranek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
20-03-2018
Wiadomość 12 z 15 (8 599 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze!

Witam dokładnie taka sama sytuacja wplatomat zjada mi kartę oraz 5000 i już kilka dni oczekiwania telefonów i sprawa bez echa 7 dni na odpowiedź.
Mój nr sprawy to 003667/032018 i po przesledzeniu forum stwierdzam że jeśli nie otrzymam jutro pieniędzy to zamykam oba swoje konta w Ing i konto firmowe ojca gdzie mamy dobry obrót gotówkowy, a także sprawę przekażę w ręce jakiej stacji telewizyjnych typu program interwencja oraz kieruje sprawę z tytułu przywlaszczenia do rzecznika praw konsumentów. Pozdrawiam zespół Ing
Odpowiedz
0 Lajków
lukasz_1987
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
29-03-2018
Wiadomość 13 z 15 (8 409 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze!

Witam dokładnie taka sama sytuacja wplatomat zjada mi kartę oraz 5000 i już kilka dni oczekiwania telefonów i sprawa bez echa 7 dni na odpowiedź.
Mój nr sprawy to 003667/032018 i po przesledzeniu forum stwierdzam że jeśli nie otrzymam jutro pieniędzy to zamykam oba swoje konta w Ing i konto firmowe ojca gdzie mamy dobry obrót gotówkowy, a także sprawę przekażę w ręce jakiej stacji telewizyjnych typu program interwencja oraz kieruje sprawę z tytułu przywlaszczenia do rzecznika praw konsumentów. Pozdrawiam zespół Ing
lukasz_1987
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
29-03-2018
Wiadomość 14 z 15 (8 405 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zjadł mi pieniądze!

Przesłałam prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego zespołu. Nie zawsze możemy rozpatrzyć sprawę od razu. Rozumiem, że sytuacja nie jest dla Ciebie łatwa. Termin, jaki podajemy, jest maksymalnym czasem rozpatrzenia zgłoszenia.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
568
126
04-09-2015
Wiadomość 15 z 15 (8 317 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy