Odpowiedz

Wpłatomat zabrał pieniądze, zgłoszenie

W dniu wczorajszym wpłacałem pieniądze blikiem u Państwa we wpłatomacie przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Niestety, wpłatomat wyświetlił informację o awarii, po czym nie oddał pieniędzy, ani potwierdzenia. Próbowałem dodzwonić się na infolinię przez 30 minut, bezskutecznie, na infolinii od kart powiedziano mi, że muszą mnie przełączyć na infolinię zwykłą, gdzie po prawie równiej godzinie ktoś odebral. Pani poinformowała mnie, że moja 'reklamacja' zostanie rozpatrzona do 5 stycznia, chociaż prawdopodobnie szybciej. Pomijając fakt, że jesteśmy przed świętami, że być może te środki były mi potrzebne do życia i średnio jest mi pożyczać od kogoś, żeby w grudniu nie przymierać głodem, to cała obsługa klienta i traktowanie jego jako tego, kto coś 'reklamuje' i powiedzenie mu, że musi czekać 2 tygodnie na odpowiedź w sprawie własnych pieniędzy jest po prostu karygodne. Czy gdybym ja komuś zabral pieniądze i powiedział, że rozpatrzenie ich zwrot w ciągu 2 tygodni, to nie byłaby to zwykła kradzież? W głowie mi się nie mieści, dlaczego jest to wogole legalne, a mówiąc poważnie, wymaga to jakiegoś nagłośnienia, lub być może odwołania się do sądu z mojej strony, gdyż nie zamierzam zadłużać się ze względu na państwa politykę reklamacyjną w stosunku do waszego niedziałającego sprzętu. Czekam pilnie na informację, kiedy odzyskam moje pienądze, zgłoszenie numer 108874/122023.
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel56
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 080 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał pieniądze, zgłoszenie

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Wysłaliśmy do naszego działu reklamacji prośbę o przyspieszenie Pana reklamacji. Mamy nadzieję, że uda się szybko sytuację wyjaśnić. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 073 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy