Odpowiedz

Wpłatomat zabrał pieniądze, zgłoszenie

W dniu wczorajszym wpłacałem pieniądze blikiem u Państwa we wpłatomacie przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Niestety, wpłatomat wyświetlił informację o awarii, po czym nie oddał pieniędzy, ani potwierdzenia. Próbowałem dodzwonić się na infolinię przez 30 minut, bezskutecznie, na infolinii od kart powiedziano mi, że muszą mnie przełączyć na infolinię zwykłą, gdzie po prawie równiej godzinie ktoś odebral. Pani poinformowała mnie, że moja 'reklamacja' zostanie rozpatrzona do 5 stycznia, chociaż prawdopodobnie szybciej. Pomijając fakt, że jesteśmy przed świętami, że być może te środki były mi potrzebne do życia i średnio jest mi pożyczać od kogoś, żeby w grudniu nie przymierać głodem, to cała obsługa klienta i traktowanie jego jako tego, kto coś 'reklamuje' i powiedzenie mu, że musi czekać 2 tygodnie na odpowiedź w sprawie własnych pieniędzy jest po prostu karygodne. Czy gdybym ja komuś zabral pieniądze i powiedział, że rozpatrzenie ich zwrot w ciągu 2 tygodni, to nie byłaby to zwykła kradzież? W głowie mi się nie mieści, dlaczego jest to wogole legalne, a mówiąc poważnie, wymaga to jakiegoś nagłośnienia, lub być może odwołania się do sądu z mojej strony, gdyż nie zamierzam zadłużać się ze względu na państwa politykę reklamacyjną w stosunku do waszego niedziałającego sprzętu. Czekam pilnie na informację, kiedy odzyskam moje pienądze, zgłoszenie numer 108874/122023.
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel56
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 074 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał pieniądze, zgłoszenie

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Wysłaliśmy do naszego działu reklamacji prośbę o przyspieszenie Pana reklamacji. Mamy nadzieję, że uda się szybko sytuację wyjaśnić. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 067 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy