Odpowiedz

Wpłatomat się pomylił

Witam, w dniu 06.01 chciałam wpłacić 1500 zł na konto. Po wsadzeniu banknotów do maszyny, wpłatomat zweryfikował że tam jest tylko 600 zł, a przecież wpłacałam 1500. Pojawił się komunikat czy chce wziąć pieniądze więc wzięłam spowrotem i szybko zadzwoniłam na infolinię. Po 5 minutach próbowania nawiązania połączenia, odebrała jedna z konsultantów. Po opisaniu sytuacji spisaliśmy reklamację. Do dnia 09.01 miało pojawić się uznanie warunkowe w postaci 900 zł. Pieniądze przyszły 08.01 ale zostały bezpodstawnie odebrane po dwóch dniach. Tłumaczenie- nie znaleźli nadwyżki. Zostać okradzionym przez swój bank? W ing to chyba codzienność, wśród moich znajomych coraz częściej ten bank nie jest darzony sympatią Emotikon: Szczęśliwy A ja sprawy nie odpuszczam, będzie trzeba spotkamy się w sądzie, bo ja swoich pieniędzy nie kradnę, a zarabiam. Jak widać ing wyznaje inną zasadę i stosuje pranie brudnych pieniędzy Emotikon: Szczęśliwy OSZUSTY JAKICH MAŁO!!!!!
Odpowiedz
0 Lajków
Imjvlaaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
10-01-2024
Wiadomość 1 z 3 (1 562 wyświetleń)

Re: Wpłatomat się pomylił

Witaj, rozumiem, że jest to trudna sytuacja. Możesz zgłosić odwołanie od reklamacji. Na tej podstawie ponownie przeanalizujemy wpłatę i oraz dane urządzenie.

 -----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
101
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 3 (1 557 wyświetleń)

Re: Wpłatomat się pomylił

Odwołanie już poszło, mam nadzieję że skończy się pozytywnie bo jak nie to inaczej będziemy rozmawiać.
Odpowiedz
0 Lajków
Imjvlaaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
10-01-2024
Wiadomość 3 z 3 (1 310 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Przykro nam, że wpłatomat nie zadziałał prawidłowo Emotikon: Smutny Przekazaliśmy numer reklamacji do analityków z prośbą o pilną weryfikację Twojego zgłoszenia.

18-07-2024
Re.: Czas rozpatrywania wniosku

Standardowo, czas to 21 dni od otrzymania kompletu dokumentów. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące statusu swojego wniosku i czasu jego rozpatrzenia, skontaktuj się z doradcą, z którym go składałeś

...

18-07-2024
Nie można dodać karty ING Visa do Google Pay

Witam. Borykam się z takim problemem, bo ja nie mogę dodać swojej karty ING Visa do Google Pay. Wyskakuje mi taki błąd: "Tej karty nie można używać do płatności zbliżeniowych", wszystkie opcje w aplik

...

18-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy