Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

Witam. Wczoraj tj. 6.12.2020 około godziny 15:40 dokonałem wpłaty kwoty 4730zł ( w nominałach 200, 100 i 1x10 1x20) w wpatomacie w placówce banku na ul. Wrocławskiej 27 - wpłatomat o numerze RNETN260. Podczas przeliczania pieniędzy wyskoczył błąd "awaria modułu wpłat" po czym wpłatomat oddał kartę bez żadnego potwierdzenia i uruchomił się ponownie z wyłączonym modułem wpłat. Od razu złożyłem reklamację przez infolinię - numer 005960/122020. Dostałem informację że reklamacja zostanie rozpatrzona do 25/12, ale prawdopodobnie będzie szybciej. Mam zatem pytanie - jak częste są tego typu awarie w stosunku do liczby wpłat ? Jak długo zajmuje rozliczenie bankomatu/wpłatomatu ? Jaki jest średni czas rozwiązania reklamacji z powodu awarii wpłatomatu ? Okres 3 tygodni gdzie pozostaje bez dość dużej kwoty - zwłaszcza przed świętami jest dla mnie ogromną niedogodnością. Jako że liczba wpłatomatów ING w Legnicy liczy 3 urządzenia mam nadzieję na szybkie rozwiązanie tej sprawy.
Odpowiedz
0 Lajków
Snejq2020
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-12-2020
Wiadomość 1 z 11 (5 076 wyświetleń)

Re: Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

Rzeczywiście takie sytuacje się zdarzają Emotikon: Smutny Staramy się jak najszybciej rozpatrywać reklamacje w tym temacie. Nie zawsze jest to jednak możliwe z różnych powodów. Skontaktowałam się z zespołem, który zajmuje się twoją sprawą i zadbałam, żeby potraktowano ją priorytetowo. Otrzymałam wiadomość, że powinieneś mieć już informacje w tej sprawie Emotikon: Szczęśliwy 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 11 (5 054 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

Dziękuję za szybką reakcję. Przyznano uznanie warunkowe do czasu rozpatrzenia reklamacji.
Odpowiedz
0 Lajków
Snejq2020
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-12-2020
Wiadomość 3 z 11 (5 048 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

Witam. Mam bardzo podobny problem. Wpłatomat zabrał pieniądze podczas ich przeliczania oddając mi kartę bez potwierdzenia, wyświetlając jedynie, że nastąpiła awaria. Nr zgłoszenia 007257/122020. Byłabym wdzięczna za szybkie rozpatrzenie sprawy.
Odpowiedz
0 Lajków
Karla1977
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-12-2020
Wiadomość 4 z 11 (5 028 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

@Karla1977 Wysłałem prośbę o przyśpieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu. Mam nadzieję, że to pomoże Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 11 (5 027 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

W końcu i mnie to dopadło i to dzień przed świętami 23.12.2020 roku po godzinie 16, gdzie wpłacałem pieniążki w kwocie 2080 złotych. Bankomat z wpłatomatem znajduje się w Warszawie przy ulicy Wojciechowskiego 37 wewnątrz siedziby. Przy przeliczaniu banknotów coś się zablokowało i zaczęło trzeszczeć oraz słychać terkoczące zębatki maszyny przeliczającej. Monitor wyświetlił błąd "awaria modułu wpłat" , za chwilę pojawił się komunikat "out of service" po czym wpłatomat oddał kartę bez żadnego potwierdzenia. Zadzwoniłem na infolinię podałem wszystkie informacje oraz otrzymałem potwierdzenie że taka sytuacja została odnotowana w Państwa systemie. Otrzymałem uznianie warunkowe, lecz czekam na pozytywne rozpatrzenie tej sytuacji, ponieważ wolę nie korzystać z tej kwoty do czasu sprawdzenia sprawy. Numer zgłoszenia 024349/122020.

Odpowiedz
0 Lajków
Kondi76
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
28-12-2020
Wiadomość 6 z 11 (4 677 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

Mamy nadzieję, że szybko Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona. Trzymamy za to kciuki! 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 7 z 11 (4 672 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

Hmmm... Dziś jest 7 dzień od zdarzenia, a ja nadal nic nie wiem co z moją sprawą. Żadnej informacji z strony banku, mało profesjonalne.

Odpowiedz
0 Lajków
Kondi76
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
28-12-2020
Wiadomość 8 z 11 (4 536 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

@Kondi76 Przykro nam, że tak długo to trwa. Mamy nadzieję, że niebawem otrzymasz od nas dodatkowe informacje w Moim ING.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 9 z 11 (4 461 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat Legnica Wrocławska 27. Awaria modułu wpłat.

Witam

Przed chwilą otrzymałem odpowiedź o uznanej reklamacji. Dziękuję wszystkim zainteresowanym i życzę wszystkim by 2021 był dla nas o wiele łaskawszy niż ten który żegnamy.

Odpowiedz
0 Lajków
Kondi76
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
28-12-2020
Wiadomość 10 z 11 (4 399 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy