Odpowiedz

Wpłatomat ING Starachowice ul. Bankowa 5

Witam

 

Dnia 24.08.2020 o godzinie 12:06 wpłaciłem pieniądze w kwocie 1500 zł do wpłatomatu ING mieszczącego się w Starachowicach przy ulicy Bankowej 5.

Został wyświetlony komunikat o pomyślnym zakończeniu transakcji po czym wydrukowane zostało potwierdzenie wpłaty i zwrócona karta płatnicza.

Pomyślałem więc że środki niebawem znajdą się na moim koncie. Jakie było moje zdziwienie gdy w godzinach popołudniowych nadal nie było ich na koncie. Na ten moment środki nadal nie zostały zaksięgowane na moim rachunku w ING. Oczywiście złożyłem reklamacje nr: 004035/082020  za pomocą infolinii oraz przesłałem zdjęcie potwierdzenia za pomocą aplikacji ING. Konsultant poinformował mnie że odpowiedź dotyczącą reklamacji otrzymam maksymalnie do 11.09.2020.  Nie ukrywam że jest to dziwna i niepokojąca sytuacja że moje własne pieniądze mogą być zablokowane na okres blisko

3 tygodni..

 

Jeżeli istnieje możliwość pośpieszenia procesu księgowania MOICH pieniedzy na rachunku to będę bardzo wdzięczny. Nie ukrywam że zależy mi na środkach które wpłaciłem do wpłatomatu.

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

Odpowiedz
0 Lajków
lukasz171089
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-08-2020
Wiadomość 1 z 6 (3 063 wyświetleń)

Re: Wpłatomat ING Starachowice ul. Bankowa 5

Łukaszu, zawsze podajemy maksymalny termin na rozpatrzenie reklamacji. Wiemy, że szczególnie w kwestii wpłaty pieniędzy na konto, czas ma ogromne znaczenie. Przesłałam prośbę do działu reklamacja, aby rozpatrzyć ją w najszybszym możliwym terminie. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania związane z Twoim zgłoszeniem, to zapraszam do kontaktu bezpośrednio z infolinią reklamacyjną pod numerem 32 357 00 62. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (3 041 wyświetleń)

Re: Wpłatomat ING Starachowice ul. Bankowa 5

lukasz171089, otrzymaliśmy informację, że numer reklamacji który nam podałeś jest błędny. Czy mógłbyś go sprawdzić jeszcze raz i nam przesłać?
Potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia oraz jego numer powinieneś dostać w Moim ING.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 3 z 6 (3 020 wyświetleń)

Re: Wpłatomat ING Starachowice ul. Bankowa 5

Dziekuje za informację nr reklamacji z potwierdzenia w moim ING to: 017035/082020

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
lukasz171089
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-08-2020
Wiadomość 4 z 6 (3 007 wyświetleń)

Re: Wpłatomat ING Starachowice ul. Bankowa 5

Dziękuję za wiadomość. Ponownie przekazałam Twoje zgłoszenie do odpowiedniej jednostki 😉


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 5 z 6 (3 003 wyświetleń)

Re: Wpłatomat ING Starachowice ul. Bankowa 5

Otrzymaliśmy nowe informacje w sprawie Twojego zgłoszenia. Zaloguj się proszę do usługi Moje ING i sprawdź wiadomość Emotikon: Szczęśliwy

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (2 964 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy