Odpowiedz

Wciągnięte pieniędze przez wpłatomat

Witam, dziś wpłacając pieniądze w jednym z oddziałów w Gliwicach wpłatomat w trakcie transakcji dostał jakiejś awarii, pieniądze wciągnął nie zaksięgował tylko oddał kartę, zgłosiłam to na infolinie, miła pani przyjęła zgłoszenie ale chciałabym jakoś to przyspieszyć w poniedziałek wyjeżdżam z dzieckiem na wakacje a bez kasy to bardzo ciężko.
Odpowiedz
0 Lajków
Olchowska
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
10-08-2020
Wiadomość 1 z 5 (2 348 wyświetleń)

Re: Wciągnięte pieniędze przez wpłatomat

Witaj, czasami niestety urządzenia zawodzą Emotikon: Smutny Proszę, podaj nam numer zgłoszenia. Prześlemy prośbę do działu reklamacji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 5 (2 320 wyświetleń)

Re: Wciągnięte pieniędze przez wpłatomat

Dziękuję za odpowiedź
007120/082020
Odpowiedz
0 Lajków
Olchowska
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
10-08-2020
Wiadomość 3 z 5 (2 304 wyświetleń)

Re: Wciągnięte pieniędze przez wpłatomat

Dodam że serwis obsługiwał ten bankomat 5 minut po całym zajściu wyciągali kasteki i wkładali nowe, więc pewnie drukowali też raporty, wpłacałam wszystkie pieniądze i teraz zostałam bez środków do życia a mam małe dziecko na utrzymaniu
Odpowiedz
0 Lajków
Olchowska
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
10-08-2020
Wiadomość 4 z 5 (2 271 wyświetleń)

Re: Wciągnięte pieniędze przez wpłatomat

Dostaliśmy sygnał, że w Twojej sprawie dostępne są nowe informacje. Proszę sprawdź folder Wiadomości w Moim ING.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
559
122
19-03-2018
Wiadomość 5 z 5 (2 190 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy