Odpowiedz

Reklamacja - awaria modułu wpłaty

Dzień dobry,
W dniu 30.09.2021 wpłatomat na zewnątrz oddziału ING Banku Śląskiego W Bochni nie zaksięgował wpłaty, Reklamacja została złożona od razu osobiście z pomocą Pani z oddziału ING.
Odpowiadając na zgłoszenie nr 000002/102021 z mojej strony wysyłam sprostowanie, prawdopodobnie ze względu na stresującą sytuację dot. awarii modułu wpłaty (w dniu 30.09.2021), gotówka jaka została nie zaksięgowana to prawdopodobnie kwota 380zł (w nominałach 3x100zł, 50zł, 20zł, 10zł)
Reklamacja została złożona od razu, z pomocą Pani z oddziału ING.
To zmieszanie z mojej strony związane jest z sytuacją, z którą nie miałam nigdy wcześniej do czynienia.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (2 261 wyświetleń)

Re: Reklamacja - awaria modułu wpłaty

Rzeczywiście to stresująca sytuacja Emotikon: Smutny Przykro mi, że Cię spotkała. Jeśli chcesz dodać komentarz do swojej reklamacji, proszę skontaktuj się z nami przez Czat w Moim ING lub telefonicznie +48 32 357 00 69. Tutaj niestety nie mamy wglądu do danych w systemie.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
589
126
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 213 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kantor w ING

Niestety ale kolega ma racje. Nie dość że kurs jest delikatnie mówiąc mało atrakcyjny w porównaniu z innymi bankami w Polsce to do tego dolicza się dziwnym trafem nigdzie nie widoczną prowizje. Przykł

...

13-02-2025
Ogromny problem - jedna osoba w reprezentacji przy dwuosobowym schemacie akceptacji

W bankowości internetowej ING Business niedawno były trzy osoby uprawnione do składania wniosków i ich akceptowania w imieniu podmiotu. Dwie osoby zrezygnowały z funkcji członków zarządu i bank usunął

...

13-02-2025
Kredyt hipoteczny - czas decyzji

Witam,
proszę o informacje jak wygladaja AKTUALNE terminy oczekiwania na decyzje. Te na stronie ING się nie sprawdzają. We wtorek tj. 04.02 dostaliśmy sms o tresci: mamy juz wszystko. Podejmujemy decyz...

12-02-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy