Odpowiedz

Re.: Nowe opłaty od stycznia 2016

[ Edytowane ]

Radziłabym wstrzymać się z euforia że inne banki mają super oferty. Każdy bank po wprowadzeniu podatku bankowego będzie szukał dochodu w kieszeni klientów. Juz wiele instytucji płatniczych zapowiedziało podwyżki usług.
pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
ivo
ivo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
23
03-11-2015
Wiadomość 11 z 18 (11 438 wyświetleń)

Re.: Nowe opłaty od stycznia 2016

Zgadzam się z ivo. To kwestia czasu jak ruszy lawina opłat i prowizji w innych bankach. Tym razem ING było pierwsze.

Mnie natomiast ciekawi kiedy zostanie wprowadzona opłata za przelewy w bankowości internetowej. W nowym systemie robiąc przelew już podświetla się kwota przy Standarcie (0zł). Na razie zero, ale oprócz faktu, że bank zobligowany jest do informowania o koszcie operacji (przelew) to wprowadzenie tej informacji dzisiaj wydało mi się zrobione na wyrost. Pożyjemy zobaczymy.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 18 (11 195 wyświetleń)

Re.: Nowe opłaty od stycznia 2016

Lawina ruszyła. Na początek Pko BP, Credit Agricole, kolejne z czasem też. Opłaty w Ing, aż tak drastycznie nie uległy zmianie. Oczywiście nie byłoby nas Polaków, gdybyśmy nie narzekali. Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 13 z 18 (10 826 wyświetleń)

Re.: Nowe opłaty od stycznia 2016

[ Edytowane ]

Oczywiście powinniśmy się cieszyć gdy bank podnosi koszty jednocześnie obniżając jakość, tutaj efekt zabaw w kolorowane kółka i inne bzdury

Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 14 z 18 (10 813 wyświetleń)

Re.: Nowe opłaty od stycznia 2016

Wyobraź sobie wszechobecny świat bez awarii. Po co byliby nam hydraulicy, elektrycy, ślusarze, idąc dalej lekarze, informatycy i inni specjaliści, gdyby nie było awarii. Pozbawiłbyś tych wszystkich ludzi pracy - więc wrzuć na luz. Awarie się zdarzają i ważne, że są usuwane, a wszelkie błędy naprawiane. Pobrało Ci dwa razy, przez chwilę coś nie działało? Spokojnie, co Twoje to dostaniesz. Nie martw się na zapas o wszystkich Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 15 z 18 (10 801 wyświetleń)

Re.: Nowe opłaty od stycznia 2016

A odnośnie kart, jesli jesteś aktywnym użytkownikiem, to pewnie przeczytałeś wiadomość udostępnioną w ING BankOnline, że na przełomie stycznia i lutego będą przeprowadzane prace modernizacyjne. Nie po to by coś zepsuć, ale by wprowadzić coś nowego (od słowa unowocześnienie czegoś, ulepszenie), lepiej działającego. Na początku owszem, może być lekkie potknięcie, w końcu nie każdy nauczył się od razu chodzić, ale chwilę po tym wszystko wróci do normy i będzie funkcjonowało z zamysłem tylko lepiej. 

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 16 z 18 (10 798 wyświetleń)

Re.: Nowe opłaty od stycznia 2016

No widzisz, a ja jednak wolałbym aby bank skupił sie na podstawowym profilu działania (poza obsługą KK chyba tylko przelewy są bardziej core'owym działaniem dla banku o takim profilu) a dopiero potem bawił w kolorowanki, zwłaszcza gdy mam płacić za to coraz więcej, ale co kto woli.
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 17 z 18 (10 797 wyświetleń)

Re.: Nowe opłaty od stycznia 2016

[ Edytowane ]

Nie od razu Rzym zbudowali. Zajęli się systemem, zajmują się kartami, zajmą się i innymi rzeczami. Nie jesteśmy w roku 2050, postęp techniczny jest, ale wszystko ma swój czas i koszta.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 18 z 18 (10 794 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy