Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz
Highlighted

Ciągły śmietnik w oddziałach banku przy bankomatach

Dziwi mnie, że od tylu lat w każdym oddziale banku, w miejscu gdzie stoją bankomaty (a więc po wejściu do banku, ale przed wejściem do samego oddziału) jest śmietnik z rozrzuconych wydruków z bankomatu.

Wystarczyłoby tak jak w innych cywilizowanych bankach zamontować w każdym takim pomieszczeniu niewielki śmietnik, a również bardzo pożądana byłaby niewielka półeczka, która byłaby bardzo dużym udogodnieniem podczas stania przy bankomacie.

Nie wierzę również, że problem nie jest znany u osób zarządzających ING. Przecież obsługa oddziału dzień w dzień musi sprzątać te śmieci, o czym przełożeni również na pewno są informowani.

Czy bank ING zamierza zrobić coś z tym wstydliwym (przyziemniej dla poważnego banku) problemem?

Liczę na konkretną i rzeczową odpowiedź. A jeżeli w/w rozwiązania nie są stosowane to z jakich przyczyn.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
tomasztomasz1
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
17-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (263 wyświetleń)

Re: Ciągły śmietnik w oddziałach banku przy bankomatach

@tomasztomasz1 Dziękuję za Twoje sugestie. Przekazałem je do odpowiedniego zespołu. Aktualnie ze względu na przepisy przeciwpożarowe taki kosz nie może być zamontowany Emotikon: Smutny Co do półki, to dobry pomysł. Możliwe, że kiedyś się pojawią. Za porządek przy bankomatach w oddziale odpowiada sam oddział. Zapewniam Cię, że bałagan pozostawiony przez innych klientów banku sprzątamy systematycznie w godzinach otwarcia oddziału. Niestety nie mamy wpływu na zachowanie osób, które korzystają z naszych urządzeń. Mamy nadzieję, że większa liczba klientów, zwróci na to uwagę i sami nie pozostaną bierni w sytuacji, gdy ktoś w ich obecności zostawia taki wydruk przy naszych urządzeniach.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
268
66
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (212 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Opłata za kartę moja wisa

Jednorazową opłatę w wysokości 15 złotych pobieramy za wydanie karty z własnym wizerunkiem. Właściciele konta Direct i Mobi w wieku 13-26 lat pierwszą kartę otrzymują bezpłatnie. Jeśli jest to Twoja d

...

30-11-2020
Re: Przedłużenie okresu budowy

@Alex1  Okres budowalny możesz wydłużyć maksymalnie do 36 miesięcy od pierwszego uruchomienia kredytu. Nie ma to wpływu na okres spłaty, ponieważ nie musimy (w tym przypadku nie możemy) wydłużać okres

...

30-11-2020
Re: Re.: Czas oczekiwania na decyzje (wniosek składany bez operatu szacunkowego)

@RM  Do wydania decyzji kredytowej potrzebujemy potwierdzenia pozostałego salda kredytu zbywcy do spłaty. Może to być zaświadczenie o kredycie lub umowa kredytowa z aktualnym harmonogramem. Na moment

...

30-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy