Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Ciągły śmietnik w oddziałach banku przy bankomatach

Dziwi mnie, że od tylu lat w każdym oddziale banku, w miejscu gdzie stoją bankomaty (a więc po wejściu do banku, ale przed wejściem do samego oddziału) jest śmietnik z rozrzuconych wydruków z bankomatu.

 

Wystarczyłoby tak jak w innych cywilizowanych bankach zamontować w każdym takim pomieszczeniu niewielki śmietnik, a również bardzo pożądana byłaby niewielka półeczka, która byłaby bardzo dużym udogodnieniem podczas stania przy bankomacie.

 

Nie wierzę również, że problem nie jest znany u osób zarządzających ING. Przecież obsługa oddziału dzień w dzień musi sprzątać te śmieci, o czym przełożeni również na pewno są informowani.

 

Czy bank ING zamierza zrobić coś z tym wstydliwym (przyziemniej dla poważnego banku) problemem?

Liczę na konkretną i rzeczową odpowiedź. A jeżeli w/w rozwiązania nie są stosowane to z jakich przyczyn.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
tomasztomasz1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 503 wyświetleń)

Re: Ciągły śmietnik w oddziałach banku przy bankomatach

@tomasztomasz1 Dziękuję za Twoje sugestie. Przekazałem je do odpowiedniego zespołu. Aktualnie ze względu na przepisy przeciwpożarowe taki kosz nie może być zamontowany Emotikon: Smutny Co do półki, to dobry pomysł. Możliwe, że kiedyś się pojawią. Za porządek przy bankomatach w oddziale odpowiada sam oddział. Zapewniam Cię, że bałagan pozostawiony przez innych klientów banku sprzątamy systematycznie w godzinach otwarcia oddziału. Niestety nie mamy wpływu na zachowanie osób, które korzystają z naszych urządzeń. Mamy nadzieję, że większa liczba klientów, zwróci na to uwagę i sami nie pozostaną bierni w sytuacji, gdy ktoś w ich obecności zostawia taki wydruk przy naszych urządzeniach.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 452 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy