Odpowiedz

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Problem polega na tym że gotówka nie jest dostępna w strefie 24 h. To jest kłamstwo. Analityk który wpadł na pomysł żeby zlikwidować kasy czyli bezpośrednio osobę która ma mieć kontakt z klientami chyba nie zrozumiał co robi. Klienci to są ci ludzie dzięki którym istniejecie i dbanie o ich wygodę jest powinnością banku. Tego typu reformy powinny być najpierw sprawdzane na zwierzątkach doświadczalnych np. myszach lub szczurach.

annakokoszka195
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
04-03-2022
Wiadomość 11 z 16 (3 175 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

A co jak ktos chcial kupic uncyje złota? Przepraszam?
Odpowiedz
0 Lajków
SpekulantWegier
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
10-03-2022
Wiadomość 12 z 16 (3 028 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Bo licza sie zyski wplacasz pieniądze i.z tego moze 1,5% o ile a bylo bodajże zaledwie o.5 % ola kredyt liczą 5 rzy tyle a nie a jak kopia tego co w czasach lichwy. Moze nie? Zamiast zarabiac kupujac i sprzedając akcje jak USA to liczyc na oplaty i prowizje to nie jest to zbyt zacne, ale co zrobic napewno nie liczyc na prywatne b nie i w zadnym razie nie brac kredytu zadnego i temu podobnych.
Odpowiedz
0 Lajków
SpekulantWegier
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
10-03-2022
Wiadomość 13 z 16 (3 025 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Witam a w jakim banky nie trzeba bylo czekac?
Odpowiedz
0 Lajków
SpekulantWegier
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
10-03-2022
Wiadomość 14 z 16 (3 021 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Tylko ze juz tak chyba będzie . Wyplata tylko dzis do 500zl toż za to nawet zlota sie nie kupi. I tak lepszy bilet do schronu nizeli uncja zlota niestety🌷💼🏢🍻
Odpowiedz
0 Lajków
SpekulantWegier
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
10-03-2022
Wiadomość 15 z 16 (3 020 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Wystarczy wejść do innego banku sprawdzić czy są kasy i to jest to.  Ja byłam w tej szczęśliwej sytuacji że miałam konta w innym banku tam zrobiłam przelew i wyplacilam. Jeśli nie ma konta w innym banku ( takim z kasami ) trzeba założyć. Zrobić przelew i proszę bardzo mamy forsę w ręce. Obiecałam film i zalacze po powrocie do kraju. Chociaż jestem już zadowolona bo mam pieniądze ale starsi ludzie skazani są na użeranie się z takim właśnie stosunkiem do klienta nie radzą sobie z digitalnoscia ( swoją drogą co za semantyka) i muszą w związku z powyższym mierzyć się z buta tej instytucji. Jeśli ktokolwiek ze starszej klijenteli tej instytucji się zgłosi a będzie starszy odemnie (a wiekowa jestem  ) z radością mu pomogę. Choćby w imię tego że 

Odpowiedz
0 Lajków
annakokoszka195
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
04-03-2022
Wiadomość 16 z 16 (2 925 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy