Odpowiedz
Czy wypłaty blik mogę dokonać tylko w bankomacie ING czy też w innych bankomatach?
Odpowiedz
0 Lajków
Kasia1311
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-04-2016
Wiadomość 1 z 9 (18 312 wyświetleń)

Re.: Blik

[ Edytowane ]

Możesz w innych: Planet Cash, Euronet, Bank Zachodni WBK i PKO BP. Przy czym z Euronetu, Banku Zachodniego WBK i PKO BP masz możliwośc pobrania gotówki bez prowizji tylko raz w miesiącu (od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca), kolejna będzie obciążona prowizją w wysokości 2,50zł. Z bankomatów ING i Planet Cash wypłaty są bezpłatne nie zależnie od ich ilości.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 2 z 9 (18 299 wyświetleń)

Re.: Blik

czy mozna w takim razie przez blik zrobic wplate?

 

Odpowiedz
0 Lajków
klamar4236
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-06-2016
Wiadomość 3 z 9 (17 766 wyświetleń)

Re.: Blik

[ Edytowane ]

Za pomocą kodu BLIK, nie możesz wpłacić pieniędzy na konto bankowe. Kody BLIK umożliwiają wykonywania płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych oznaczonych „płacę z BLIK” oraz dają możliwość wypłaty gotówki z bankomatów (ING Banku, Planet Cash, PKO BP, Millennium, BZ WBK i Euronetu).

Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 4 z 9 (17 722 wyświetleń)

Re.: Blik

Witam, wczoraj testowałem sobie tego BLIKA i wypłaciłem pieniądze z bankomatu. Wszystko przebiegło ok. tylko po podaniu kodu blik muszę dla potwierdzenia podać kod aplikacji i to mi się nie podoba , czy jest możliwość by zamiast kodu do aplikacji potwierdzać transakcje odciskiem palca ? Tak jak obecnie się logujemy do aplikacji mobilnej.
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 5 z 9 (14 321 wyświetleń)

Re.: Blik

Obecnie transakcję trzeba zatwierdzić kodem PIN do aplikacji mobilnej. Analizujemy możliwość zatwierdzania transakcji odciskiem palca.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 6 z 9 (14 289 wyświetleń)

Re.: Blik

I jak wyszły analizy bo moim skromnym zdaniem to polepszy bezpieczeństwo. Podawanie pinu przy kamerze z bankomatu albo w centrum handlowym gdzie jest mnóstwo kamer jest mniej bezpieczne od zatwierdzenia odciskiem palca.
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 7 z 9 (12 886 wyświetleń)

@Lolo Nie mamy jeszcze informacji zwrotnej. Jeśli tylko taką otrzymamy, na pewno ją przekażemy Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 9 (12 780 wyświetleń)
Wolne te łącza macie od końca września czekacie na odpowiedź 😉. Proponuję Internet światłowodowy z Orange w reklamie wszystko śmiga jak trzeba 😁
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 9 z 9 (12 776 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy