Odpowiedz

Re.: Bankomat zjadł pieniądze

Witam
Moją sprawę ING zakończył nie uznał reklamacji nikt się ze mną nie kontaktował tylko odpisali że niestety nie ma moich 15tysięcy złotych
Sprawą zajęła się krakowska prokuratura i rzecznik finansowy / podczas przesłuchania dowiedziałam się że to nie jedyny przypadek kiedy pieniądze wyparowały z bankomatu / kasety zrzutu / czy z .... gdzie wpadły jak zaciął się bankomat

Ja zgłaszam sprawę do mediów niech nagłośnią sprawę to nie jest 500 zł ktoś te pieniądze " zabiera"
Ja pracuje przy sprzedaży nieruchomości i kredytach i już nie polecam tego banku
Odpowiedz
0 Lajków
Beata1976
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
09-05-2019
Wiadomość 11 z 14 (3 567 wyświetleń)

Re.: Bankomat zjadł pieniądze

Słuchajcie tydzień temu koleżanka była na ognisku rejon śląska 

tam na imprezie był Pan Konwojent - koleżanka powiedziała o mojej sytuacji że bankomat wciągnął mi rok temu 15 tys mam sprawę w prokuraturze i u rzecznika finansowego / powiedziała że bank nie wysłał wszystkich nagrań z banku z kamer a tylko z kamery bankomatowej w której naprawdę nic nie widać tylko twarz 

Słuchajcie co powiedział 

że konwojenci dzielą się kasą z bankomatów jak tylko system padnie na minutę nikt się nie dowie o pieniądzach w bankomacie , wystarczy im sekunda jak system się zawiesi ktoś wkłada kasę i bankomat się wyłączy - bank rozpatruje reklamację rok a oni już o kasie zapomnieli / " powiedział że dzielą się " z dziewczynami z banku!!! i że pieniądze są nie do odzyskania bo banki o nich nie wiedzą uznają że klient to oszust nic nie wpłacał 

Ja mam zdjęcia z przesłuchań konwojentów przez prokuraturę - konwojenci zeznają że nigdy 15 tys nie widzieli hahaha 

moja sprawa skończy się w sądzie , życzę wszystkim odzyskania pieniędzy 

Odpowiedz
0 Lajków
Beata1976
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
09-05-2019
Wiadomość 12 z 14 (3 209 wyświetleń)

Re: Re.: Bankomat zjadł pieniądze

Dziękujemy za interesujący wpis.
Zapewniamy, że cały proces obsługi i monitorowania urządzeń (bankomat/wpłatomat) realizowany jest zgodnie z wszystkimi standardami bezpieczeństwa. Urządzenia są pod stałym monitoringiem prowadzonym przez wyspecjalizowane firmy.

Nie ma takiej możliwości, aby jakakolwiek czynność i działanie na urządzeniach: czy to konwojenta, czy klienta, czy samego urządzenia, nie była zarejestrowana w aplikacji urządzenia. Urządzenia bankomat/wpłatomat rejestrują wszystkie operacje w dziennikach elektronicznych (tzw. logach) i są skrupulatnie monitorowane i analizowane. 
Jeśli chodzi o weryfikację i rozpatrywanie reklamacji dotyczących transakcji wpłat/wypłat -  rozpatrywane są one najszybciej, jak to jest możliwe. Jednakże maksymalny czas  rozpatrzenia reklamacji  to 15 dni kalendarzowych. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w oparciu o dzienniki elektroniczny urządzenia. Takie zapisy stanowią dla nas kluczowe źródło informacji, o wszystkich operacjach na urządzeniu i to na nim opieramy naszą decyzję. 
 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 13 z 14 (3 166 wyświetleń)

Re: Re.: Bankomat zjadł pieniądze

Szanowna Pani Wasze zapewnienia można w.... wsadzić 

Prowadzę wiele lat Biuro Nieruchomości , nie zliczę klientów którzy ze mną kupili mieszkania a z moim doradcą wzięli kredyt w ING 

Nie wieże w żadne wasze tłumaczenia 

Rok temu wpłacałam pieniądze do bankomatu zaciął się wyłaczył wciągną 15 tys złotych / na urządzeniach tego nie było nie ma i nie będzie - urządzenia w ING w Krakowie przy Zwierzynieckiej zostały wymienione na inne 14 stycznia 2020 roku wiem bo mieszkam na przeciwko tego banku

Reklamacja nie uznana / bank umywa ręce / jak czytam zeznania pracowników firmy która zajmuje się obsługą bankomatów - to nie wiem czy się śmiać czy płakać 

Gdyby nie fakt że nie było w banku obsługi kasowej miałabym swoje pieniądze \

czytałam o sprawie na śląsku gdzie policja złapała konwojenta / konwojentów w tym roku którzy w taki sposób przywłaszczali pieniądze ludzi - i wiem że żebym odzyskała swoje pieniądze oni muszą wpaść - i mam nadzieję że tak będzie i kiedyś któryś z nich się wysypie - bo okradanie ludzi na takie pieniądze to zbrodnia

 

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-przez-pol-roku-okradal-bankomaty-na-slasku-konwojent-zatrzym,...

 

a bank nie zabezpiecza swoich klientów / kamera którą w prokuraturze mi pokazali była kamerą z bankomatu skierowaną na twarz wpłacającego - bo to jest Ochrona Dla Was - nie dla nas i naszych pieniędzy / gdzie monitoringi z banku ze środka ( ja wpłacałam pieniądze w banku nie na ulicy) kamery powinny być z tyłu w bankomatach poukrywane żeby można było sprawdzać nieuczciwych pracowników 

 

Ja rozumie co Pani do mnie piszę i wiem że ING nie widzi takiej transakcji że opieracie się na liczbach zapisach w urządzeniu 

ale pracownik powinien zareagować natychmiast - wezwać pracowników - powinnam tam być sama / może powinniście zażądać żebym była z policja i wtedy komisyjnie sprawdzać gdzie wciągnęło moje pieniądze 

a ja musiałam iść do domu a po kilku dniach usłyszałam reklamacja nieuwzględniona - pracownicy nie znaleźli pieniędzy w bankomacie ŻADNYCH  gdyby wzięli "kawałek " zdobyczy ale nie wzięli wszystko .......... 

Odpowiedz
0 Lajków
Beata1976
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
09-05-2019
Wiadomość 14 z 14 (3 146 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy