Odpowiedz

Bankomat zjadł pieniądze.

Dzień dobry.

Wczoraj przed godziną 12 dokonałem wpłaty w bankomacie ING przy ulicy Pawiej w wysokości 3400 zł. Bankomat wydał potwierdzenie transakcji jednak pieniądze nie zostały zaksięgowane. Udałem się do oddziału wraz z potwierdzeniem. Pracownik banku używając mojej aplikacji ING napisał wiadomość z reklamacją i zapewnił że jeszcze w tym samym dniu powinnienem otrzymać zaksięgowanie wpłaty bo sprawa jest oczywista.Niestety do teraz pieniądze nie zostały zaksięgowane.Nie otrzymałem też żadnej wiadomości zwrotnej o potwierdzeniu mojej reklamacji. Pieniądze te miały być przeznaczone na zapłatę rachunków oraz mieszkania i są mi potrzebne jak najszybciej. Czy mógłbym liczyć na jakikolwiek odzew/pomoc ?
Odpowiedz
0 Lajków
Matzak7251
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
16-10-2019
Wiadomość 1 z 8 (5 198 wyświetleń)

Re: Bankomat zjadł pieniądze.

Dzień dobry,
mieliśmy wczoraj zgłoszony błąd z księgowań wpłat. Dzisiaj do końca powinniśmy udostępnić pieniądze na koncie. 
Jeśli jutro rano nie będziesz miał pieniędzy na koncie, proszę, skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 12 lub napisz na czacie w Moim ING. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 8 (5 196 wyświetleń)

Re: Bankomat zjadł pieniądze.

Dziękuje bardzo za odpowiedź.W takim razie poczekam do końca dnia i w razie potrzeby się skontaktuje.

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Matzak7251
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
16-10-2019
Wiadomość 3 z 8 (5 187 wyświetleń)

Re: Bankomat zjadł pieniądze.

Niestety nadal brak pieniędzy...
Pan na czacie spowodował jedynie że otrzymałem potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia w odpowiedzi na wiadomość wysłaną 2 dni wcześniej. Mam czekać na odpowiedz tydzień.Niestety jestem zmuszony zgłosić sprawę na policję
Odpowiedz
0 Lajków
Matzak7251
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
16-10-2019
Wiadomość 4 z 8 (5 094 wyświetleń)

Re: Bankomat zjadł pieniądze.

[ Edytowane ]

Proszę, napisz  numer zgłoszenia - przekażemy Twoją sprawę do odpowiedniego zespołu.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 5 z 8 (5 093 wyświetleń)

Re: Bankomat zjadł pieniądze.

Numer zgłoszenia : 012387/102019
Odpowiedz
0 Lajków
Matzak7251
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
16-10-2019
Wiadomość 6 z 8 (5 089 wyświetleń)

Re: Bankomat zjadł pieniądze.

[ Edytowane ]

Proszę napisz, czy otrzymałeś od nas wiadomość w Moim ING Emotikon: Szczęśliwy 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 7 z 8 (5 061 wyświetleń)

Re: Bankomat zjadł pieniądze.

Tak otrzymałem.Dziękuję za reakcję.
Odpowiedz
0 Lajków
Matzak7251
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
16-10-2019
Wiadomość 8 z 8 (5 034 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy