Odpowiedz

Bankomat wciągnął moje pieniadze

Witam, wczoraj dokonywałem wpłaty na ponad 4 tysiące, włożyłem karte, wpisałem kwotę, włożyłem pieniądze po czym wyskoczyło AWARIA TERMINALA, karte oddało ale pieniędzy już nie, złożyłem reklamacje telefonicznie, lecz czas rozpatrzenia sprawy mija 07.01.2022.. Oznacza to że pieniądze, które były na święta dostanę może dopiero po świętach… Jest jakaś opcja przyśpieszenia tej operacji?
Odpowiedz
0 Lajków
freitag23
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-12-2021
Wiadomość 1 z 10 (6 407 wyświetleń)

Re: Bankomat wciągnął moje pieniadze

@freitag23 Przykro mi, że z powodu awarii wpłatomatu nie zaksięgowaliśmy Ci pieniądze na koncie od razu. Podaj nam numer swojego zgłoszenia. Postaramy się przyśpieszyć Twoją sprawę.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 10 (6 402 wyświetleń)

Re: Bankomat wciągnął moje pieniadze

Zgłoszenie numer 017564/122021
Miło by było mieć pieniądze szybciej na koncie niż przed następna wypłatą
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
freitag23
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-12-2021
Wiadomość 3 z 10 (6 389 wyświetleń)

Re: Bankomat wciągnął moje pieniadze

@freitag23 Przekazałem wiadomość z prośbą o przyśpieszenie do odpowiedniego zespołu 👍

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 10 (6 388 wyświetleń)

Re.: Bankomat wciągnął moje pieniadze

Ja dokonywałem wpłaty 10 dni temu. Wpisałem kwotę 10000 tyś zł, włożyłem pieniądze, bankomat przeliczył i mogłem jeszcze dodać więcej banknotów gdyż wpłacałem w większości banknotami 200 zł. Dodałem jeszcze kilka tysięcy złotych, więc miałem sumę około 15 tyś.
Nagle Bankomat się zwiesił AWARIA.
Zgłosiłem awarię, bank rozpatrzył i oddali mi tylko 10000 tyś zł. Kilka tysięcy pozostałych zniknęło. Dramat, czy odzyskam swoje pieniądze? Czuje się okradziony!!!!
Odpowiedz
0 Lajków
piokan5124
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-04-2022
Wiadomość 5 z 10 (5 432 wyświetleń)

Re: Re.: Bankomat wciągnął moje pieniadze

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Proszę, zgłoś w tej sprawie reklamację. Możesz to zrobić na kilka sposób: 

- pisząc na czacie po zalogowaniu do Mojego ING 

- telefonicznie pod numerem 32 357 00 69

- osobiście w naszej placówce.

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 6 z 10 (5 428 wyświetleń)

Re: Re.: Bankomat wciągnął moje pieniadze

Ktoś fizycznie liczy te pieniądze jak nastąpi awaria. Firmy zewnętrzne podobno obsługują awarie bankomatów. Nie wiem dokładnie jak to przebiega. Wiem jedno jeżeli nie odzyskam swoich pieniędzy idę od razu na policję i prokuraturę gdyż to jest skandal. Bank powinien być wiarygodny a nie okradać swoich klientów w taki sposób.
Odpowiedz
0 Lajków
Kania
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-04-2022
Wiadomość 7 z 10 (5 401 wyświetleń)

Re: Re.: Bankomat wciągnął moje pieniadze

Witam , wczoraj miałam  taką sytuację w Józefowie ( 05-420 )  w bankomacie .. wpłata 6 tyś .. po czym.. wyplucie karty i awaria Emotikon: Smutny Pani na infolinii mówi,  że trzeba mniej wpłacać...  a przecież napis brzmi - do 100 banknotów ( to nawet 100 x 500 zł )  !!!! a ja 22 banknoty  po 200zł  plus 16 po 100zł... czyli 38 sztuk... rozpatrzenie do 01.08.......zgłoszenie przyjęte .. numer nadany podobno PILNE ....zobaczymy ... na dziś dla mnie nie do przyjęcia, że tyle dni trwa rozpatrywanie  . Bank powinien działać na rzecz klienta i wymagać od firm zewnętrznych tu PLANET CASH - chyba ? , bo oflagowany bankomat / wpłatomat  ING  natychmiastowej reakcji !!!! czekam...

Odpowiedz
0 Lajków
marta1974
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
13-07-2022
Wiadomość 8 z 10 (4 492 wyświetleń)

Re: Re.: Bankomat wciągnął moje pieniadze

i jak się skończyło ?

Odpowiedz
0 Lajków
marta1974
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
13-07-2022
Wiadomość 9 z 10 (4 491 wyświetleń)

Re: Re.: Bankomat wciągnął moje pieniadze


To, ile banknotów możesz wpłacić do wpłatomatu, zależy od danego urządzenia.

Większość urządzeń może przyjąć jednorazowo 100 banknotów podzielonych na dwie części, każda po 50 szt.
Przed wpłatą każdorazowo ta informacja pojawia się na monitorze urządzenia.

Podany termin w zgłoszeniu reklamacyjnym jest maksymalnym. 
W przypadku wpłaty w innym urządzeniu musimy też skontaktować się z właścicielem sieci Planet Cash i przeliczyć urządzenie. 
To ma też wpływ na czas podjęcia decyzji. 
Nie możemy tutaj sprawdzić Twojego zgłoszenia. Napisz natomiast jego numer, z naszej strony też przekażemy prośbę o przyspieszenie sprawy.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 10 z 10 (4 478 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy