Odpowiedz

Bankomat Planet Cash "zjadł" pieniądze

Szanowni Państwo,

w dniu wczorajszym próbowałem wypłacić pieniądze blikiem w bankomacie Planet Cash. Przy pierwszej próbie środki zostały ściągnięte z konta, nie nastąpiła jednak wypłata gotówki {1400 zł), po czym nastąpił zwrot na konto. Niestety spróbowałem jeszcze raz, tym razem chodziło o 1000 zł. Środki znów zostały ściągnięte z konta, wypłata gotówki nie nastąpiła, nie nastąpił też jednak zwrot na konto.

Stojąc przy bankomacie zgłosiłem reklamację, która otrzymała numer 119520/092024. Nie rozumiem jednak, dlaczego w tak oczywistej sprawie muszę czekać aż trzy tygodnie na jej rozwiązanie.

Bardzo proszę o interwencję i szybki zwrot środków.

Odpowiedz
0 Lajków
markri
Nowy w branży I
Nowy w branży I icon
1
0
01-10-2024
Wiadomość 1 z 2 (31 wyświetleń)

Re.: Bankomat Planet Cash "zjadł" pieniądze

Przekazałam prośbę o pilną analizę Twojej reklamacji.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Moderator
Moderator icon
180
71
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (23 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: wypłata transferowa IKZE

Nie zlecisz wypłaty transferowej drogą korespondencyjną. Takie zlecenie przyjmiemy tylko w placówce. 
 

Jeśli masz IKZE Oszczędnościowe w ING Banku i z jakiegoś powodu chcesz przenieść zgromadzone na n

...

01-10-2024
regularna nadpłata kredytu hipotecznego - jaki dzień nadpłaty?

Dzień dobry,

 

Mam w ING kredyt hipoteczny, zmiennoprocentowy (WIBOR6M+marża). Dzień spłaty to każdy 15. dzień miesiąca.

Zamierzam regularnie nadpłacać kredyt, chciałbym aby kwota nadpłaty w całości była

...

01-10-2024
Re.: Brak możliwości ustawienia stałego zlecenia w euro - jak to rozwiązać?

Dziękuję.

Dla tych kto spotkał się z tym samym problemem - znalazłem rozwiązanie. Wystarczy korzystać z Revoluta, w którym można robić zlecenie stałe w euro. 

01-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy