Odpowiedz

Re.: Przedstaw się

WitajcieEmotikon: Szczęśliwy, dziekuje za zaproszenie na imprezę i forum. Mnie nie było ale byłem w Wami duchowoEmotikon: Szczęśliwy

Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 21 z 28 (51 031 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Powolutku rośniemy w siłę, z naciskiem powolutku.

pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 22 z 28 (50 782 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Pzdr spod wawy, a juz pewnie niedlugo z wawy 😆

piomik
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
02-09-2016
Wiadomość 23 z 28 (48 744 wyświetleń)

Przedstawiam się

Witam.Nie lubię anonimowości, dlatego w pierwszej kolejności szukałam zakładki POWITANIA..Co prawda w dziale -"Kwestie dotyczące forum"jest zakładka <Przedstaw się>, ale strasznie dawno nie odwiedzany wątek.Szukałam także informacji ile właściwie jest osób zarejestrowanych na tym portalu, no - nie znalazłam.Rozumiem, że zgodnie z nazwą portal ma służyć integracji pracowników banku z klientami tegoż banku.Zapisałam się bo chcę być na bieżąco z wszelkimi innowacjami ING (mojego banku Bardzo szczęśliwa kobieta) Mój status jest  częściowo zawarty w loginieMrugająca kobieta Na 100% jestem klientem banku ING od zarania jego powstania, więcej-poprzez NBP,Bank Sląski,Bank Sl.-ING no i wreszcie ING, tu również załapałam się (choć już na krótko) jako pracownik.

Pozdrawiam wszystkich członów serwisu i mam nadzieję, że będzie spełniał swe zadania jak najdłużej.

  

Odpowiedz
0 Lajków
Rena-3MAJADG
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-02-2017
Wiadomość 24 z 28 (47 254 wyświetleń)

Re.: Przedstawiam się

@Rena-3MAJADG Witamy na pokładzie Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 25 z 28 (47 211 wyświetleń)

Re.: Przedstawiam się

@Rena-3MAJADG Witaj i zapraszamy do dyskusjiEmotikon: Szczęśliwy, jest tu wiele wątków, w których warto podzilić się własnym doświadczeniem w uzytkowania Mojego INGEmotikon: Szczęśliwy Milego dniaEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 26 z 28 (46 305 wyświetleń)

Re.: Przedstawiam się

Heh, nie widziałam wcześniej tego wątku, no to teraz ja też się przedstawię choć zarejestrowałam się już jakiś czas temu - mam na imię Ola i jestem zwyczajnym, szarym klientem banku ING od jakichś 10 lat Emotikon: Szczęśliwy
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 27 z 28 (43 473 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Cześć to ja.
Odpowiedz
0 Lajków
3_GRUDNIA_2020
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
38
2
03-12-2020
Wiadomość 28 z 28 (21 765 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy