Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz

Księgowość ING - nowy dział forum

Witam,

Jak w tytule.

Odpowiedz
0 Lajków
HES
HES
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
07-03-2021
Wiadomość 1 z 6 (7 633 wyświetleń)

Re: Księgowość ING - nowy dział forum

Dziękuję za sugestię, przekazałam Twój pomysł dalej Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 6 (7 585 wyświetleń)

Re.: Księgowość ING - nowy dział forum

Korzystam z ING księgowość już ponad 2 lata i dobija mnie ten program. Program księgowy do księgowości, a nawet nie pokazuje dochodu jaki mamy w miesiącu tylko trzeba samemu na kalkulatorze obliczyć ponieważ z tego musimy zapłacić składkę zdrowotną. Dzwoniłem na infolinię i nie potrafią pomóc. Porażka 😟
Odpowiedz
0 Lajków
ewaldek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-03-2022
Wiadomość 3 z 6 (6 171 wyświetleń)

Re.: Księgowość ING - nowy dział forum


@ewaldek:
Korzystam z ING księgowość już ponad 2 lata i dobija mnie ten program. Program księgowy do księgowości, a nawet nie pokazuje dochodu jaki mamy w miesiącu tylko trzeba samemu na kalkulatorze obliczyć ponieważ z tego musimy zapłacić składkę zdrowotną. Dzwoniłem na infolinię i nie potrafią pomóc. Porażka 

Zaczynam drugi rok - po drodze było sporo błędów/problemów, ale po zgłoszeniach zostały rozwiązane lepiej lub gorzej. Program ma potencjał i póki się rozwija to daję mu szansę.

Co do dochodu - na skali wyliczył i dochód i składkę zdrowotną do zapłaty.

Odpowiedz
0 Lajków
HES
HES
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
07-03-2021
Wiadomość 4 z 6 (6 155 wyświetleń)

Re.: Księgowość ING - nowy dział forum

[ Edytowane ]

Nigdy żaden program księgowy oferowany przez banki nie będzie dobry. Bank traktuje taką księgowość jako jedną z form zarobienia na kliencie ale nie będzie inwestował w drogie i czasochłonne zmiany oprogramowania, robią tyle ile muszą tzn. reagują lepiej lub gorzej na zmiany przepisów prawnych. Co innego rozwijanie core bo to zwróci się jako np. nakład w rozwijanie procesu automatyzacji decyzji kredytowych. 

Odpowiedz
0 Lajków
Anna_N
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
26-03-2022
Wiadomość 5 z 6 (6 054 wyświetleń)

Re.: Księgowość ING - nowy dział forum

Nie sądziłam, że będę broniła tego produktu  - moduły może nie są doskonałe, ale za to są w jednym miejscu, co jest przewagą w stosunku do konkurencji. Dużym minusem są bardzo drogie konsultacje księgowe.

Odpowiedz
0 Lajków
HES
HES
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
07-03-2021
Wiadomość 6 z 6 (6 030 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy