Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz

Pomyłka przy limicie zadłużenia

Witam. Kilka dni temu złożyłem wniosek o niewielki limit 1000zl. Dziś przeglądając dokumenty zorientowałem się, że podałem błędne dane. Nie dodałem do kiedy mam umowy i we wniosku wyszlo, że są na czas nieokreślony. Co gorsza jedna z umów kończy się formalnie w ostatnim dniu tego roku także pewnie limit zostałby nie przyznany. Co zrobić w tej sytuacji ? Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
ggLuk1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
28-10-2020
Wiadomość 1 z 4 (7 219 wyświetleń)

Re: Pomyłka przy limicie zadłużenia

Przy wniosku kredytowym to Ty oświadczasz, że dane, które podjesz, są zgodne z prawdą. Jeśli jednak wkradł się błąd do Twojego wniosku, powinieneś zrezygnować z danego produktu i złożyć wniosek jeszcze raz, zwracając uwagę na dane, które podajesz. Pamiętaj, że my zawsze możemy Cię poprosić o wgląd do Twojej umowy.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
266
48
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (7 167 wyświetleń)

Re: Pomyłka przy limicie zadłużenia

Tak wiem, że jestem odpowiedzialny za to co podałem, jednak no niestety wkradł się błąd. Czy rezygnacje z takiego limitu zadłużenia mogę złożyć online czy musze osobiscie stawić się w oddziale banku?

Odpowiedz
0 Lajków
ggLuk1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
28-10-2020
Wiadomość 3 z 4 (7 140 wyświetleń)

Re: Pomyłka przy limicie zadłużenia

@ggLuk1 Limit w koncie osobistym możesz zamknąć w Moim ING lub w oddziale. Aby zrobić to w Moim ING wystarczy, że wybierzesz swoje konto na stronie głównej. I w szczegółach konta znajdziesz opcję Zamknij limit.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 4 z 4 (7 086 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd aplikacji

Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??

07-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Przesłaliśmy prośbę o pilne zajęcie się Twoją reklamację.

06-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

06-06-2026