Odpowiedz

Dzień dobry,

 

jestem studentką 3 roku ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i w ramach pisanej przeze mnie pracy licencjackiej chciałbym zbadać poziom społecznej odpowiedzialności biznesu w polskich bankach komercyjnych na przykładzie Banku ING. W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie przez Panią/Pana poniższej ankiety, co pozwoli mi uzyskać niezbędne dane.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 5 minut, a uzyskane wyniki wykorzystane zostaną przeze mnie jedynie w celach naukowych.

Będę niezwykle wdzięczna za wszelką pomoc udzieloną w tym zakresie!

 

 

LINK DO ANKIETY: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbg2tarzrv6w45OWa6vwxXnMdRrLiAbFNkzekyIDB-BxitMg/viewform?...

 

Serdecznie pozdrawiam

Wiktoria Błaszczykowska

Odpowiedz
0 Lajków
Wwiktoria987
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (5 911 wyświetleń)

Re: Ankieta

Bardzo chciałabym pomóc, ale niestety nie będę w stanie. Tego typu ankiety czy też dodatkowe informacje możemy udzielić jedynie osobom, które odbywają u nas różnego rodzaju praktyki czy staż. Zachęcam do zapoznania się z ofertą. Jest ona dostępna na stronie https://www.ing.jobs/Polska/Home.htm



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Były moderator
Były moderator icon
345
67
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 903 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: promocja Mobili zyskują-nie zalicza płatności kartą

Informacja o spełnionym warunku transakcji pojawi się po spełnieniu tego warunku, a więc po wykonaniu tych 5 transakcji w 3 różnych miesiącach.  System nie pokazuje spełnienia w każdym miesiącu z osob

...

09-08-2026
Re: Czas oczekiwania i cofnięcie wniosku

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, że proces związany z wnioskiem o kredyt hipoteczny był dla Państwa niekomfortowy.

Rozumiemy, że długi czas oczekiwania, problemy z komunikacją

...

09-08-2026
promocja Mobili zyskują-nie zalicza płatności kartą

Dzień dobry założyłem konto w ing w dniu 21 maja, karta dotarła 29 maja. W zakładce moje promocje w zakładce płać mobilnie nie zalicza mi transakcji  to jedyny punkt który widnieje jako niespełniony a

...

09-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy