Odpowiedz

Pożyczka

Witam, pracuję za granicą na umowę bezterminową, a chciałbym uzyskać 2 tyś kredytu na 3 miesiące w banku ING. Moje wynagrodzenie wpływa na Niemieckie konto, lecz co miesiąc przelewam na swoje Polskie konto ING, kwotę 500 euro. Czy istnieje jakaś szansa na wzięcie w Polskim banku kredytu? Mam umowę, oraz comiesieczne rozliczenia od Niemieckiego pracodawcy. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
dariusz88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-06-2016
Wiadomość 1 z 4 (8 699 wyświetleń)

Re.: Pożyczka

Zależy nam na tym aby Ci pomóc, jednak jednym z głównych wymogów możliwości wnioskowania o pożyczkę gotówkową w naszym banku dla klientów pracujących na terenie Unii Europejskiej jest wpływ wynagrodzenia bezpośrenido od pracodawcy na konto dowolnego banku na terenie naszego kraju od conajmniej 6 miesięcy. Bez spełnienia powyższych warunków nie będzie możliwości wnioskowania o pożyczkę gotówkową w naszym banku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 671 wyświetleń)

Re.: Pożyczka

[ Edytowane ]

Witam. Bank oferuje dogodne warunki pożyczki, wiec z tąd moje pytanie:

Pracuje w Niemczech na umowę stalą bez terminowa, posiadam konto w Polskim banku wypłatę mam przelewana w euro, pracuje już 3 lata w jednej firmie, jaka jest szansa uzyskania pożyczki w ING? kwota do 30tys zł. Dziękuję z góry za odpowiedz.

Odpowiedz
0 Lajków
Majsterze36
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-04-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 235 wyświetleń)

Re: Pożyczka

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała, ale niestety nie możesz z niej skorzystać Emotikon: Smutny Nie akceptujemy zagranicznych dochodów. Zapraszamy do kontaktu w przyszłości, niewykluczone, że się to zmieni. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 172 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy