Odpowiedz

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Nauczka dla kogo?
Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 11 z 28 (6 928 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

No dla mnie żeby wybrać inny bank Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
synktom
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
25-03-2020
Wiadomość 12 z 28 (6 835 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Już nie mogę czytać tych bredni..

Czy udostępni w tym tygodniu, czy kolejnym, co to zmieni? Każdy powinien być gotowy na opłacanie rat zgodnie z harmonogramem.

Zachowujecie się jakby to się Wam należało, ma być i to szybko!!

Przede wszystkim to że banki wprowadzają takie rozwiązania to nie jest przymus, tylko rekomendacja, każdy Bank może wprowadzić to na swój sposób, lub nie wprowadzić w ogóle. To że ING zdecydował się zaproponować taką możliwość, to ukłon w stronę Klientów

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 13 z 28 (6 817 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Miarą zdolności kredytowej nie powinno być zaświadczenie o dochodach, lecz obrót na koncie połączony z statystykami oszczędności. Jeżeli masz oszczędności to są one gwarancją tego że zarobiłeś, poradziłeś sobie z budżetem i odłożyłeś. 

 

Natomiast jeżeli klient nie wykazuje gwarancji powinien skorzystać z ubezpieczenia i powinno być to warunkiem koniecznym. Państwo i banki idą obecnie na rękę, bo wiedzą że jeżeli nie pomogą, to wszystko w PL stanie i będzie to poważniejszym problemem. niż wydłużenie okresu kredytowania. 

 

Zaznaczyć jednak trzeba, że interpretacje przy kolejnej współpracy z bankiem będą naprawdę różne. IING należy do bardzo restrykcyjnych banków w kwestiach lini kredytowej. Przeważnie ING na tle innych banków wylicza nam mniejszą zdolność kredytową i wymaga lepiej formy zatrudnienia do uwiarygodnienia swoich zarobków. Nie bez powodu, bank ma najmniejszą ilość kredytów hipotecznych, które wystawione są na ryzyko egzekucji - odsprzedania, licytacji na giełdzie. 

 

Bank nie bez powodu posiada doskonałe wyniki finansowe o których można poczytać w raportach rocznych udostępnianych przez bank. 

 

Z pewnością po całym kataklizmie, będziemy mogli spodziewać się zmian w systemie bankowym, prawie bankowym. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 14 z 28 (6 804 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

sa juz wnioski i wszystko jest ok proste wszystko pisze piekna sprawa jako klient banku bardzo jestem zadowolony super 

Odpowiedz
0 Lajków
dziadekmirek11
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
26-03-2020
Wiadomość 15 z 28 (6 491 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Tak oczywiście.
Zadowolenie klienta jest najważniejsze. 😉
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 16 z 28 (6 480 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

zobaczymy jak rozpatrza te wnioski i ile to bedzie trwało ale po za tym to jako klient to jestem zadowolony max 

 

Odpowiedz
0 Lajków
dziadekmirek11
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
26-03-2020
Wiadomość 17 z 28 (6 471 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Witam,

Zawieszenie spłaty kredytu dostępne jest dla kredytow uruchomionych do 31.12.2019r.
Mój kredyt został uruchomiony 3.01.2020r.
Czy jest jakaś szansa zawiesić spłatę kredytu czy definitywnie nie mamy o czym rozmawiać ?

Pozdrawiam,
Kamil.
Odpowiedz
0 Lajków
kamkam39
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-03-2020
Wiadomość 18 z 28 (6 425 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

"Zawieszenie spłaty kredytu dostępne jest dla kredytów uruchomionych do 31.12.2019r."

Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 19 z 28 (6 332 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

W przypadku pożyczek wziętych od stycznia 2020 roku zachęcam Was do wypełnienia wniosku o restrukturyzację i kontakt z naszym zespołem. Więcej informacji o restrukturyzacji i odpowiedni wniosek znajdziecie tutaj.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 20 z 28 (6 324 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy