Odpowiedz

Limit zadłużenia na koncie

Witam. Mam przyznany limit zadluzenia na koncie ing 2000zł. W tym miesiącu miałam wpływów na konto niecale 3000 więc limit zadluzenia został w całości pokryty. Czy moj nowy limit doda się do kwoty moich środków na koncie? Jak narazie mam tylko środki z moich wpływów na konto. Dziękuję za informację
Odpowiedz
0 Lajków
Pauligr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 438 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia na koncie

Wpływ na konto uzupełni kwotę limitu, który wykorzystałaś. Od razu możesz korzystać z pieniędzy w ramach limitu. Jeśli limit był wykorzystany w całości, w kwocie 2000 zł, a wpływ wynosił 3000 zł do Twojej dyspozycji jest kwota 3000 zł. W ramach tej kwoty 2000 zł to limit ( który spłaciłaś) oraz Twoje pieniądze, które zostały z wpłaty - 1000 zł. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 392 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy