Odpowiedz

Kończący się okres budowlany

[ Edytowane ]

Witam,

w czerwcu kończy nam się okres budowlany który ustaliliśmy na 24 miesiące. Z różnych przyczyn niestety
wiemy że nie wyrobimy się z oddaniem budynku w wyznaczonym terminie. Czy istnieje możliwość wydłużenia tego okresu o np. kolejne 12 miesięcy?

Jeżeli tak to w jakiej formie należy to zrobić, jakie dokumenty są potrzebne?

Oraz jak wygląda sytuacja w obecnej chwili (stan epidemi) jeżeli chodzi o godziny otwarcia oddziałów?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
jaras3001
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-12-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 021 wyświetleń)

Re: Kończący się okres budowlany

Możecie wydłużyć okres karencji do 36 miesięcy. Aneks możecie zamówić dzwoniąc do nas - (32) 357 00 57.Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w soboty od 8:00-16:00. Następnie zaprosimy Was do oddziału na jego podpisanie. Pobieramy za niego opłatę w wysokości 200 zł.  

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 971 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy