Kredyty i pożyczki

Odpowiedz
Highlighted

Brak informowania klientów o zmianie zasad przyznawania kredytów

Szanowni Państwo, Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby mogli Państwo zacząć informować klientów o wprowadzanych przez siebie procedurach, zamiast marnować ich cenny czas. W poniedziałek na infolinii premium dowiedziałem się, że bez problemu dostanę kredyt jako osoba prywatna z przychodami z działalności gospodarczej. Umówiłem się na wizytę, specjalnie pojechałem dziś do oddalonego oddziału (ten w moim pobliżu został zamknięty). Co usłyszałem? Od 1-go kwietnia zmieniły się procedury i macie gdzieś klientów z przychodami z działalności. Kredytu nie dostanę. Czy nie można łaskawie napisać na stronie i informować klientów przez infolinię, że przedsiębiorcy są teraz persona non grata? Muszę specjalnie jechać do oddziału, by się tego dowiedzieć? Zacznijcie się jakoś komunikować z klientami, a nie bawić w "sekretne" wewnętrzne procedury, od których ludzie się muszą odbijać.
Odpowiedz
0 Lajków
mkowalski8
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
8
0
27-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (472 wyświetleń)
Highlighted

Re: Brak informowania klientów o zmianie zasad przyznawania kredytów

Przykro mi, że otrzymał Pan błędną informacje na naszej infolinii. Przepraszamy za kłopot Emotikon: Smutny Jednak faktycznie, w związku z aktualną sytuacją, czasowo zmieniamy politykę kredytową w zakresie wnioskowania o kredyty konsumencki. Obecnie nie uwzględniamy w kalkulacji kredytowej dochodu z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. Gdy tylko sytuacja się unormuje, zachęcam do złożenia wniosku.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
190
39
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (415 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pytanie odnośnie decyzji wstępnej kredytu

Mam jeszcze jedno pytanie - czy istnieje coś takiego jak wydłużenie terminu ważności decyzji wstępnej o przyznaniu kredytu hipotecznego ? 

Obecnie chyba wydana decyzja wstępna jest ważna 30 dni ? Czy m

...

09-07-2020
Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Witam

Przykro mi to stwierdzić ale jesteście bankiem który tak olewa potrzeby swoich klientów jak mało który bank. Na nasze zapytania odpowiadacie że nie ma i może kiedyś będzie. Nie szanujecie naszego

...

09-07-2020
Re.: Epidemia a blokada w udzielaniu kredytów

Rozumiem, wiadomo epidemia epidemią, ale blokada odgórna dla każdego kto ma działalność na ryczałcie i nie branie pod uwagę jako dodatkowy przychód ze umowy zlecenia? 

Mamy potwierdzenie o spłacie kred

...

09-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy