Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Brak informowania klientów o zmianie zasad przyznawania kredytów

Szanowni Państwo, Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby mogli Państwo zacząć informować klientów o wprowadzanych przez siebie procedurach, zamiast marnować ich cenny czas. W poniedziałek na infolinii premium dowiedziałem się, że bez problemu dostanę kredyt jako osoba prywatna z przychodami z działalności gospodarczej. Umówiłem się na wizytę, specjalnie pojechałem dziś do oddalonego oddziału (ten w moim pobliżu został zamknięty). Co usłyszałem? Od 1-go kwietnia zmieniły się procedury i macie gdzieś klientów z przychodami z działalności. Kredytu nie dostanę. Czy nie można łaskawie napisać na stronie i informować klientów przez infolinię, że przedsiębiorcy są teraz persona non grata? Muszę specjalnie jechać do oddziału, by się tego dowiedzieć? Zacznijcie się jakoś komunikować z klientami, a nie bawić w "sekretne" wewnętrzne procedury, od których ludzie się muszą odbijać.
Odpowiedz
0 Lajków
mkowalski8
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
27-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (1 732 wyświetleń)

Re: Brak informowania klientów o zmianie zasad przyznawania kredytów

Przykro mi, że otrzymał Pan błędną informacje na naszej infolinii. Przepraszamy za kłopot Emotikon: Smutny Jednak faktycznie, w związku z aktualną sytuacją, czasowo zmieniamy politykę kredytową w zakresie wnioskowania o kredyty konsumencki. Obecnie nie uwzględniamy w kalkulacji kredytowej dochodu z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. Gdy tylko sytuacja się unormuje, zachęcam do złożenia wniosku.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 675 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy