Odpowiedz

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Nauczka dla kogo?
Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 11 z 28 (6 927 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

No dla mnie żeby wybrać inny bank Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
synktom
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
25-03-2020
Wiadomość 12 z 28 (6 834 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Już nie mogę czytać tych bredni..

Czy udostępni w tym tygodniu, czy kolejnym, co to zmieni? Każdy powinien być gotowy na opłacanie rat zgodnie z harmonogramem.

Zachowujecie się jakby to się Wam należało, ma być i to szybko!!

Przede wszystkim to że banki wprowadzają takie rozwiązania to nie jest przymus, tylko rekomendacja, każdy Bank może wprowadzić to na swój sposób, lub nie wprowadzić w ogóle. To że ING zdecydował się zaproponować taką możliwość, to ukłon w stronę Klientów

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 13 z 28 (6 816 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Miarą zdolności kredytowej nie powinno być zaświadczenie o dochodach, lecz obrót na koncie połączony z statystykami oszczędności. Jeżeli masz oszczędności to są one gwarancją tego że zarobiłeś, poradziłeś sobie z budżetem i odłożyłeś. 

 

Natomiast jeżeli klient nie wykazuje gwarancji powinien skorzystać z ubezpieczenia i powinno być to warunkiem koniecznym. Państwo i banki idą obecnie na rękę, bo wiedzą że jeżeli nie pomogą, to wszystko w PL stanie i będzie to poważniejszym problemem. niż wydłużenie okresu kredytowania. 

 

Zaznaczyć jednak trzeba, że interpretacje przy kolejnej współpracy z bankiem będą naprawdę różne. IING należy do bardzo restrykcyjnych banków w kwestiach lini kredytowej. Przeważnie ING na tle innych banków wylicza nam mniejszą zdolność kredytową i wymaga lepiej formy zatrudnienia do uwiarygodnienia swoich zarobków. Nie bez powodu, bank ma najmniejszą ilość kredytów hipotecznych, które wystawione są na ryzyko egzekucji - odsprzedania, licytacji na giełdzie. 

 

Bank nie bez powodu posiada doskonałe wyniki finansowe o których można poczytać w raportach rocznych udostępnianych przez bank. 

 

Z pewnością po całym kataklizmie, będziemy mogli spodziewać się zmian w systemie bankowym, prawie bankowym. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 14 z 28 (6 803 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

sa juz wnioski i wszystko jest ok proste wszystko pisze piekna sprawa jako klient banku bardzo jestem zadowolony super 

Odpowiedz
0 Lajków
dziadekmirek11
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
26-03-2020
Wiadomość 15 z 28 (6 490 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Tak oczywiście.
Zadowolenie klienta jest najważniejsze. 😉
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 16 z 28 (6 479 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

zobaczymy jak rozpatrza te wnioski i ile to bedzie trwało ale po za tym to jako klient to jestem zadowolony max 

 

Odpowiedz
0 Lajków
dziadekmirek11
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
26-03-2020
Wiadomość 17 z 28 (6 470 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

Witam,

Zawieszenie spłaty kredytu dostępne jest dla kredytow uruchomionych do 31.12.2019r.
Mój kredyt został uruchomiony 3.01.2020r.
Czy jest jakaś szansa zawiesić spłatę kredytu czy definitywnie nie mamy o czym rozmawiać ?

Pozdrawiam,
Kamil.
Odpowiedz
0 Lajków
kamkam39
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-03-2020
Wiadomość 18 z 28 (6 424 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

"Zawieszenie spłaty kredytu dostępne jest dla kredytów uruchomionych do 31.12.2019r."

Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 19 z 28 (6 331 wyświetleń)

Re: Odraczanie spłaty kredytów

W przypadku pożyczek wziętych od stycznia 2020 roku zachęcam Was do wypełnienia wniosku o restrukturyzację i kontakt z naszym zespołem. Więcej informacji o restrukturyzacji i odpowiedni wniosek znajdziecie tutaj.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 20 z 28 (6 323 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy