Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kredyt gotowkowy bez zgody wspolmalzonka

Dzien dobry.
Mam pytanie, do jakiej kwoty mozna uzyskac w Panstwa banku kredyt gotowkowy bez zgody wspolmalzonka? Bo z tego co widzialam w odpowiedziach tu na forum to taki kredyt mozna dostac do 50000zl bez zgody wspolmalzonka. Tymczasem moj maz wzial kredyt gotowkowy w Panstwa banku na 90000zl o ktorym ja nie wiedzialam i nie wyrazilabym na niego zgody, wiec dlaczego bank udzielil takiego kredytu bez mojej zgody?
Odpowiedz
0 Lajków
Katga
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-07-2022
Wiadomość 1 z 4 (2 841 wyświetleń)

Re: Kredyt gotowkowy bez zgody wspolmalzonka

Wnioskując o pożyczkę gotówkową nie wymagamy zgody współmałżonka. Pożyczka może być udzielona do 200 000 zł.

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 4 (2 789 wyświetleń)

Re: Kredyt gotowkowy bez zgody wspolmalzonka

Czy powyższa informacja, jest nadal aktualna? Czy nadal nie wymaga się zgody współmałżonka, a pożyczka może być udzielona do 200 000 zł?

Odpowiedz
0 Lajków
macpac7713
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-03-2024
Wiadomość 3 z 4 (772 wyświetleń)

Re: Kredyt gotowkowy bez zgody wspolmalzonka

Aktualnie możemy wymagać zgody małżonka na udzielenie pożyczki, karty kredytowej i limitu zadłużenia, jeżeli suma posiadanych przez Ciebie zobowiązań i kwoty wnioskowanej przekracza 100 tys. zł.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (690 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy