Odpowiedz

zmiana dnia płatności raty

Cześć!

 

Chciałbym zmienić dzień płatności raty, np. na 25 dzień miesiąca. Jaki jest koszt takiego aneksu?

Czy zmiana daty płatności powoduje również zmianę pobierania opłaty za ubezpieczenie?

Odpowiedz
0 Lajków
gpp15927
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
3
04-12-2022
Wiadomość 1 z 4 (4 466 wyświetleń)

Re: zmiana dnia płatności raty

Aneks jest bezpłatny. Zmieni się także data pobierania składki ubezpieczeniowej. 
Możesz go podpisać w placówce. Jeśli jest więcej niż jeden kredytobiorca, to wszyscy muszą być obecni. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1076
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (4 350 wyświetleń)

Re: zmiana dnia płatności raty

A co się wtedy dzieje z wakacjami kredytowymi?

Odpowiedz
0 Lajków
gpp15927
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
3
04-12-2022
Wiadomość 3 z 4 (4 263 wyświetleń)

Re: zmiana dnia płatności raty

Wniosek o wakacje się nie zmienia, nadal korzystasz z nich zgodnie z wysłaną przez Ciebie dyspozycją. Przy czym pierwsza rata po zmianie okresu będzie ratą wyrównującą - w zależności, czy okres rozliczeniowy zostanie wydłużony czy skrócony. 

Podpisanie takiego aneksu jest możliwe tylko w naszej placówce bankowej. Zapraszamy wcześniej do umówienia się na takie spotkanie na naszej infolinii hipotecznej (32 357 00 57) lub na czacie w Moje ING. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (4 112 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Czy wiadomo chociaż czy bakowość internetowa dla małoletnich 6-13 lat zostanie wprowadzona w tym 2024 roku?

 

Pytam ponieważ ciężko mi dłuzej trzymać dziecko zacofanym i wymagać noszenia gotówki czy pla

...

02-07-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Witam, niestety informacje, które podają eksperci ING nie są spójne w opisanym powyżej temacie. Czy jest zatem możliwość dotarcia do oficjalnej dokumentacji, która jednoznacznie odpowiada na pytanie?

 

...

02-07-2024
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy