Odpowiedz

Re.: zdolność kredytowa

każdego dnia inny termin podjęcie 12,18,25... szkoda słów może powiedzcie po prostu nie jesteście wydolni?
delfin
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
4
22-02-2016
Wiadomość 21 z 24 (4 474 wyświetleń)

Re.: zdolność kredytowa

u mnie to już 35 dni roboczych.... ale dalej czekam, śnieg sypie, deszcz pada pogoda niezaciekawa, więc mi się nie śpieszy.

stomex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
2
22-02-2016
Wiadomość 22 z 24 (4 468 wyświetleń)

Re.: zdolność kredytowa

@delfin @stomex Spodziewaliśmy się i byliśmy przygotowani na zwiększoną ilość wniosków, które do nas wpłyną. Jednak nie spodziewaliśmy się aż tak dużego zainteresowania klientów naszą ofertą. Wnioski rozpatrujemy w kolejności przyjęcia. Przepraszamy za wydłużony termin ich rozpatrywania.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 23 z 24 (4 379 wyświetleń)

Re.: zdolność kredytowa

mam już pozytyw z innego banku. Rzeczywistość pokazuje, że jednak nie byliście przygotowani
Odpowiedz
0 Lajków
delfin
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
4
22-02-2016
Wiadomość 24 z 24 (4 372 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy