Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

Dzisiaj złożyłam wniosek o uruchomienie transzy kredytu w Moim ING - niestety w aplikacji nie ma żadnego śladu, że taka dyspozycja została złożona, żadne potwierdzenie nie przychodzi również innymi kanałami. Proszę rozważyć dodanie takiego widoku, bo nie wiadomo, co się dzieje z tą dyspozycją. Gdyby transza nie została przez bank uruchomiona w terminie, to nawet nie ma na jakiej podstawie reklamacji złożyć, bo nie ma śladu po tym wniosku.

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 1 z 12 (19 736 wyświetleń)

Re: wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

Rzeczywiście wniosek nie jest widoczny w bankowości. Jego poprawność możesz potwierdzić na naszej infolinii hipotecznej - 32 357 00 57. Twoją uwagę przekazałam już do odpowiedniego zespołu. 
Standardowo, po złożeniu wniosku transzę uruchomimy do 10 dni kalendarzowych. 


 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
92
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 12 (19 606 wyświetleń)

Re: wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

Czy aby potwierdzić poprawność wniosku na infolinii hipotecznej trzeba znać jego numer, czy można go namierzyć jakoś inaczej? Nie przyszło mi do głowy, że mogę go nie znaleźć w bankowości, więc nie zapisałam numeru.

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 3 z 12 (19 310 wyświetleń)

Re: wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

@czarna666 Wystarczy, że do nas zadzwonisz. Znajdziemy wniosek Emotikon: Szczęśliwy 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
531
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 12 (19 189 wyświetleń)

Re.: wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

Mogę zapytać czy wnioskowana transza została uruchomiona? Ja składałem wniosek 19 stycznia i jeszcze nie uruchomili transzy. Na infolinii dziś dostałem info, że wniosek oczywiście jest, te informacje które może sprawdzić konsultant (kwota i data) się zgadzają, ale czeka jeszcze na weryfikację przez i jeśli wszystko się zgadza to jutro powinna być uruchomiona transza (do 10 dni kalendarzowych od wniosku).
Odpowiedz
0 Lajków
Kicu123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
3
05-11-2020
Wiadomość 5 z 12 (18 892 wyświetleń)

Re.: wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

Wczoraj na czacie dostałam informację, że wniosek jest procesowany i do 10 dni pieniądze zostaną uruchomione, ale dzisiaj jeszcze kwota wypłaconych środków mi się nie zwiększyła. W moim przypadku termin płatności to 31 stycznia, więc teoretycznie jest jeszcze czas.

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 6 z 12 (18 884 wyświetleń)

Re.: wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

Uruchomili przed chwilą transze na mój wniosek, przyszedł SMS z informacją, że wniosek został pozytywnie zweryfikowany, a po chwili już było to widoczne w aplikacji. 1 dzień przed maksymalnym terminem, także na przyszłość dobrze pamiętać żeby robić wniosek 2-3 tygodnie przed terminem płatności danej transzy
Odpowiedz
0 Lajków
Kicu123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
3
05-11-2020
Wiadomość 7 z 12 (18 834 wyświetleń)

Re.: wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

Moja transza też już uruchomiona.

Co do składania wniosku 2-3 tygodnie przed terminem - to raczej nie ma sensu. 10 dni kalendarzowych na wypłatę transzy jest zapisane w umowie kredytowej, co zobowiązuje bank do dotrzymania tego terminu, więc jeśli złożysz wniosek tak dużo wcześniej, to będziesz płacić niepotrzebnie wyższe odsetki.

Niemniej nie zaszkodziłoby, gdyby ten złożony już wniosek był jednak widoczny w bankowości - tak dla "spokojności".

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 8 z 12 (18 687 wyświetleń)

Re.: wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

Czy jest jakaś opcja wypłaty raty kredytu przed upływem 10 dni? Zależy mi na wypłacie najpóźniej w 5 dniu ze względu na odbiór mieszkania od developera. Czy ktoś może mi pomóc w tej kwestii? Inwestycja i tak jest oddawana z dużym opóźnieniem i nie mogę sobie pozwolić na przejście na koniec kolejki odbierających... Liczę, ze jest jakieś rozwiązanie
Odpowiedz
0 Lajków
JBW2021
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-03-2021
Wiadomość 9 z 12 (14 678 wyświetleń)

Re: Re.: wniosek o uruchomienie transzy w Moim ING

W opisanej przez Ciebie sytuacji najlepiej jeżeli kredyt uruchomisz w oddziale - tam będziesz miała możliwości szybszej wypłaty pieniędzy – zaznacz, że zależy Ci na pilnym uruchomieniu Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 10 z 12 (14 477 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy