Odpowiedz

(re)negocjacja warunków kredytu

Witam. zastanawiam się nad grubą nadpłatą albo może i całkowitą wcześniejszą spłatą kredytu hipotecznego. obecne warunki są jakie są i może lepiej wyjść z oszczędności, albo sprzedać nieruchomość "inwestycyjną" niemałej grupie kupującej za gotówkę i pozbyć się znacznej części kredytu lub jego całości. Pytanie - czy bank jest zainteresowany tym, aby klientów mających takie rozterki przekonać jednak do tego aby pozostali? Wiem, że dla typowej "pani z czata" to może być zupełnie nie do ogarnięcia (sądząc po innych sprawach jakie tam próbowałem załatwić i po innych komentarzach na tym forum) więc pomijam tą ścieżkę. Z perspektywy banku i załamania się akcji kredytowej -> warto może pomyśleć o ofercie, która przytrzyma obecnych klientów, którzy póki co jeszcze mają kredyty i na których bank zarabia...ale dla których decyzja o redukcji zadłużenia (w tym do zera) jest realną opcją. Pomijając demagogię i slogany - bank na akcji kredytowej zarabia i zapewne chce nadal zarabiać. Pytanie czy jest skłonny do tego aby spotkać się w innym miejscu niż obecnie jeśli chodzi o warunki?        

Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 1 z 8 (3 777 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

Dziękujemy za przesłaną sugestię dotyczącą naszej oferty. Na tę chwilę zachęcamy do śledzenia oferty na naszej stronie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 8 (3 677 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

nie no, to przebija "panią z czata"Emotikon: Szczęśliwy zero ścieżki żeby spróbować jakoś o tym porozmawiać indywidualnie? 

Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 3 z 8 (3 571 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 4 z 8 (3 476 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

W tym temacie zachęcamy już bezpośrednio do kontaktu z naszym działem obsługi kredytów hipotecznych w placówce lub na infolinii. Jest ona dostępna pod numerem 32 357 00 57 w dni robocze od 8:00 do 20:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 8 (3 404 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

Po tej dzisiejszej informacji z Katowic ws postanowienia o zabezpieczeniu na waszym kredycie to ja się chyba wstrzymamEmotikon: Szczęśliwy za to bank powinien szybko myśleć co zaoferować żeby za jakiś czas nie skończyło się na samej marży i zwrocie nadpłat…
Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 6 z 8 (3 380 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

https://www.ing.nl/particulier/hypotheken/actuele-hypotheekrente/index.html##annu%C3%AFteitenhypothe...

 

Ten sam bank, ale w Holandii. Hipoteka okolice 4%, dane z dzisiaj. Można? Ja na prawdę nie rozumiem, czemu banki na siłę brną w kierunku powtórki z CHF...

Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 7 z 8 (3 316 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

Zadzwoniłem. Bank nie posiada żadnej opcji renegocjacji warunków. Nie można było tego wprost napisać? Trzeba swoje odczekać i to indywidualnie usłyszeć?Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 8 z 8 (2 998 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy