Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Nadpłata, skrócenie okresu kredytowania, oprocentowanie stałe

Mam kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem obecnie okres kredytowania na 87. Systematycznie co miesiąc nadpłacam go po 1000zł. Czy mogę skrócić okres kredytowania do mniej niż 60 miesięcy nie przekraczając maksymalnej zapłaconej przeze mnie raty.
Odpowiedz
0 Lajków
sosellit
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (259 wyświetleń)

Re: Nadpłata, skrócenie okresu kredytowania, oprocentowanie stałe

[ Edytowane ]

W przypadku aneksu dotyczącego skrócenia okresu spłaty kredytu ze stałym oprocentowaniem - ten czas nie może być krótszy niż 60 miesięcy lub pozostały okres stałego oprocentowania, który wynika z umowy.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
74
14
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (169 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Wszystkie opinie i sugestie są dla nas ważne. Przekazujemy je zawsze do osób odpowiedzialnych za rozwój naszej bankowości internetowej. Jeśli tylko wprowadzimy zmiany w tym zakresie, to poinformujemy

...

27-11-2022
Rezygnacja z terminala płatniczego

Od 1,5 tyg próbuję zrezygnować z terminala płatniczego spółki, która od tego miesiąca została zamknięta. Dzwoniłam na infolinię, gdzie dowiedziałam się, że muszę to zrobić przez bankowość internetową,

...

27-11-2022
Naliczanie odsetek

W jaki sposób zaokrąglone są odsetki w racie? Nie jest to ani standardowe zaokrąglenie do 2 miejsca po przecinku. Odsetki obliczam standardowo tj. oprocentowanie/365× liczba dni×kapitał pozostały. Por...

26-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy