Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe

@jarekniekrasz

 

A wystarczylo poprzez wniosek utworzyc kilka rekordow w bazie odzwierciedlajacych decyzje klienta i grzecznie poinformowac, ze wlasciwa rekalkulacja nastapi oddzielnym procesem.

onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 11 z 22 (5 375 wyświetleń)

Re.: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe

Tak miało być, ale jest póki co inaczej. Nie uśmiecha mi się płacić podwójnych odsetek w kolejnym miesiącu bez wakacji. 

Odpowiedz
0 Lajków
magda00o
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
7
14-07-2022
Wiadomość 12 z 22 (5 331 wyświetleń)

Re.: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe

Ludzie dajcie spokój. O wysokości kolejnej raty nie decyduje aplikacja tylko Harmonogram, który dostaniecie oficjalnie zaktualizowany. To co się tymczasowo wyświetla nie ma najmniejszego znaczenia. Gdyby pokazywało 0.00 to wtedy mielibyście darmowy kredyt do końca, bo tak w apce pokazuje? Siejecie panikę a wystarczy cierpliwie poczekać. Macie na kolejną ratę 2 miesiące dajcie tym bankom chwilę oddechu. Widzicie, że system ledwo zipie. Inna sprawa jest taka, że sam wniosek mógłby być bardzie przejrzysty i zoptymalizowany ale nie kopie się leżącego.

DreSikPL
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
18-07-2022
Wiadomość 13 z 22 (5 273 wyświetleń)

Re.: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe

Daj spokoj Magdaaaa! To nie tak. 

Odpowiedz
0 Lajków
Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
6
13-07-2017
Wiadomość 14 z 22 (5 182 wyświetleń)

Re.: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe

A wystarczylo poprzez wniosek utworzyc kilka rekordow w bazie odzwierciedlajacych decyzje klienta i grzecznie poinformowac, ze wlasciwa rekalkulacja nastapi oddzielnym procesem.

 

wybrali inaczej, ogolnie pewnie teraz tydzien poprawek formularza, przeliczen i sierpien zmarnowany na datafixy

przekombinowali

 

poczekam z wnioskiem do pon, moze cos sie ustabilizuje przez weekend lub chociaz komunikacja wyjdzie dlaczego jest tak, a nie inaczej

jarekniekrasz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
10
09-07-2022
Wiadomość 15 z 22 (4 992 wyświetleń)

Re.: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe

[ Edytowane ]

Dresik i  Weisschwartz  może to i błąd systemu, może i to będzie zaktualizowane, aczkolwiek nie stresowałabym się gdyby nie to, że moja kwota która jest obecnie w aplikacji i w harmonogramie jest bardzo wysoka! I nie, nie chodzi że jakby było 0,00 zł to cieszyłabym się, że nie będę spłacać kredytu, bo też zapewne bym się odezwała do banku w tej sprawie. Może gdybyście Wy mieli obecnie podane podobne kwoty lub wyższe niż ja, to też byście tu psioczyli a nawet rzucali k... Po to jest społeczność by pytać, a jak ktoś nie chce to niech się nie odzywa.  Więc dajcie spokoj

Odpowiedz
0 Lajków
magda00o
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
7
14-07-2022
Wiadomość 16 z 22 (4 976 wyświetleń)

Re.: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe

Ja to mam szczęście ostatnio... czekałam na wyniki rekrutacji do LO systemy padły... jak kupowałam bilety na Męskie Granie to samo, dziś Ing.

Trzeba poczekać chwilę, bo jak zwykle wszyscy logują się naraz Emotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiedz
0 Lajków
pomarańcza
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
7
15-06-2018
Wiadomość 17 z 22 (4 865 wyświetleń)

Re.: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe


@magda00o:

Dresik i  Weisschwartz  może to i błąd systemu, może i to będzie zaktualizowane, aczkolwiek nie stresowałabym się gdyby nie to, że moja kwota która jest obecnie w aplikacji i w harmonogramie jest bardzo wysoka! I nie, nie chodzi że jakby było 0,00 zł to cieszyłabym się, że nie będę spłacać kredytu, bo też zapewne bym się odezwała do banku w tej sprawie. Może gdybyście Wy mieli obecnie podane podobne kwoty lub wyższe niż ja, to też byście tu psioczyli a nawet rzucali k... Po to jest społeczność by pytać, a jak ktoś nie chce to niech się nie odzywa.  Więc dajcie spokoj


Nie jest to miejsce do licytowania komu jaką kwotę pokazuje. Jeżeli jest to dwukrotność raty to i tak nie powinna szokować skoro dobrą praktyką jest mieć oszczędności na 3 do 6 rat na przód. Ale moją intencją nie było przegadywanie się tylko uspokojenie. Może przykład skrajny 0.00 zł był drastyczny ale miał zobrazować, że to Harmonogram jest wiążący a nie aplikacja i jest niedociągnięcia. U mnie np pokazuje zobowiązanie na wrzesień równe wysokości jednej raty tylko kapitał 0zł a wszystko to odsetki. Traktuje to jako zwyczajny błąd i czekam aż się zaktualizujeEmotikon: Mrugający


Mnie osobiście bardziej boli brak formalnego potwierdzenia złożenia pełnomocnictwa. Wypełniając wniosek załączałem a w treści wniosku nie ma o tym wzmianki. Moja obawa jest np tak, że bank za 3 tygodnie jak obrobi mój wniosek powie, że nie było pełnomocnictwa a ja nie mam żadnego potwierdzenia, że je załączyłem. Ale zakładam, że to wyłącznie moja nadgorliwość i inni mają dokładnie tak samo. Jak to w Polsce popularnie się mówi "jakoś to będzie".

DreSikPL
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
18-07-2022
Wiadomość 18 z 22 (4 763 wyświetleń)

Re: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe

Spowolnienie działania Mojego ING było spowodowane dużą liczbą wniosków w jednym momencie. Przepraszamy za niedogodności.  Jeżeli masz Moje ING, to wnioskować możesz przez bankowość internetową. Opcja papierowa dostępna jest tylko dla klientów, którzy nie mają tej usługi.  
magda00o W miesiącu po zawieszeniu zobaczysz podwójnie naliczone odsetki. Podwójne naliczenie skorygujemy w dniu płatności raty - tych odsetek nie pobierzemy.




 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 19 z 22 (4 314 wyświetleń)

Re: nieudane próby złożenia wniosku o wakacje kredytowe

@MartynaC

 

"Opcja papierowa dostępna jest tylko dla klientów, którzy nie mają tej usługi."

 

Bzdura, ze sie tak wprost wyraze. Mozliwosc zlozenia wniosku w postaci papierowej jest dostepna dla kazdego.

 

Odpowiedz
0 Lajków
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 20 z 22 (4 302 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy