Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

częściowa spłata (nadpłata) kredytu hipotecznego w nowym systemie transakcyjnym

Jak w nowym systemie transakcyjnym nadpłacić kredyt hipoteczny?

Nie mogę znaleźć linku "spłata poza harmonogrameme" który dostępny jest w porzedniej wersji systemu transakcyjnego ING.

 

Tomek

Odpowiedz
0 Lajków
Kermit
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
6
09-11-2016
Wiadomość 1 z 4 (14 854 wyświetleń)

Re.: częściowa spłata (nadpłata) kredytu hipotecznego w nowym systemie transakcyjnym

[ Edytowane ]

@Kermit Obecnie ta opcja dostępna jest tylko w dotychczasowej wersji systemu czyli ING BankOnLine. W Moim ING wprowadzimy ją wkrótce. W Moim ING nadpłata kredytu jest już dostępna. Wystarczy wybrać kredyt, który chcesz nadpłacić.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
231
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (14 852 wyświetleń)

Re.: częściowa spłata (nadpłata) kredytu hipotecznego w nowym systemie transakcyjnym

Dziękuję za informację.

Skorzystam niebawem - z tym wiąże sie koljne pytanie.

 

Chcę częściowo spłacić (nadpłacić) kredyt hipoteczny - załóżmy, że kwotą 10 tys. Za częściowa spłatę płacę prowizję w wysokości 2%.

Czy kwota prowizji zostanie "zdjęta" z konta ROR czy pomniejszy kwotę przedterminowej spłaty  (10.000 - 200 = 9800) ?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Kermit
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
6
09-11-2016
Wiadomość 3 z 4 (14 245 wyświetleń)

Re.: częściowa spłata (nadpłata) kredytu hipotecznego w nowym systemie transakcyjnym

Kwota nadpłaty jest zawsze wartością, która pomniejszy zadłużenie na kapitale.
Od tej wartości dodatkowo pobierzemy prowizję (więc dodatkowo pomniejszy ona saldo rachunku)

 

Przykład:

Nadpłata 10 000 +prowizja 2% = łączne obciążenie rachunku

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (14 225 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy