Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

częściowa spłata (nadpłata) kredytu hipotecznego w nowym systemie transakcyjnym

Jak w nowym systemie transakcyjnym nadpłacić kredyt hipoteczny?

Nie mogę znaleźć linku "spłata poza harmonogrameme" który dostępny jest w porzedniej wersji systemu transakcyjnego ING.

 

Tomek

Odpowiedz
0 Lajków
Kermit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
5
09-11-2016
Wiadomość 1 z 4 (12 039 wyświetleń)

Re.: częściowa spłata (nadpłata) kredytu hipotecznego w nowym systemie transakcyjnym

[ Edytowane ]

@Kermit Obecnie ta opcja dostępna jest tylko w dotychczasowej wersji systemu czyli ING BankOnLine. W Moim ING wprowadzimy ją wkrótce. W Moim ING nadpłata kredytu jest już dostępna. Wystarczy wybrać kredyt, który chcesz nadpłacić.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (12 037 wyświetleń)

Re.: częściowa spłata (nadpłata) kredytu hipotecznego w nowym systemie transakcyjnym

Dziękuję za informację.

Skorzystam niebawem - z tym wiąże sie koljne pytanie.

 

Chcę częściowo spłacić (nadpłacić) kredyt hipoteczny - załóżmy, że kwotą 10 tys. Za częściowa spłatę płacę prowizję w wysokości 2%.

Czy kwota prowizji zostanie "zdjęta" z konta ROR czy pomniejszy kwotę przedterminowej spłaty  (10.000 - 200 = 9800) ?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Kermit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
5
09-11-2016
Wiadomość 3 z 4 (11 430 wyświetleń)

Re.: częściowa spłata (nadpłata) kredytu hipotecznego w nowym systemie transakcyjnym

Kwota nadpłaty jest zawsze wartością, która pomniejszy zadłużenie na kapitale.
Od tej wartości dodatkowo pobierzemy prowizję (więc dodatkowo pomniejszy ona saldo rachunku)

 

Przykład:

Nadpłata 10 000 +prowizja 2% = łączne obciążenie rachunku

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (11 410 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy