Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana oprocentowania kredytu hipotecznego na stałe

Hej,

Zastanawiam się nad zmianą oprocentowania kredytu  hipotecznego na stałe. Pytanie czy można uzyskać jakieś lepsze oprocentowanie niż to tutaj? https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/oferty-i-oprocentowanie-stale

Jako że nie biorę nowego kredytu tylko już miałem? Nie ukrywam, że jest one słabe i w takim wypadku lepiej dla mnie będzie przenieść kredyt do innego banku które mają znacznie lepszą ofertę.

Odpowiedz
0 Lajków
gfitrz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-01-2022
Wiadomość 1 z 2 (576 wyświetleń)

Re: Zmiana oprocentowania kredytu hipotecznego na stałe

[ Edytowane ]

Jeśli zdecydujesz się na zmianę oprocentowania, otrzymasz zgodne z naszą ofertą na stronie. Notowanie odbywa się co tydzień, w każdy poniedziałek. 
Wniosek o aneks złożysz w dowolnej placówce bankowej - miejscu spotkań i nie pobierzemy za to opłaty. Będziemy ponownie badać Twoją zdolność kredytową, a naszą decyzję otrzymasz do 30 dni. 

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
140
23
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (472 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: ile mogą wyniesc mnie maksymalnie raty za kredyt hipoteczny

Jak będzie podniesiona stopa referencyjna to rosną też odsetki maksymalne. Kwota z umowy jest tylko przykładem - jest to wyliczenie według stóp NBP z czasu podpisania umowy.

28-01-2022
Re.: Brak uprawnień do obciążania rachunku

Witam

Przy próbie wykonania transakcji wyskakuje mi informacja Brak uprawnień do obciążania rachunku. Nie mogę również płacić kartą. Pieniądze na koncie mam. O co chodzi

28-01-2022
Bilety komunikacji miejskiej w ING mobile.

Witam, kiedy bank wprowadzi możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej w aplikacji ING? Od lat ciężko Wam idzie wprowadzanie nowych funkcji.

 

28-01-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy