Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Brak odpowiedzi na wniosek zmiana na stałe %

[ Edytowane ]
11 marca 2022 złożyłam wniosek o zmiane oprocentowania. Odpowiedź miała być do 30 dni. 30 dni minęło i nadal brak odpowiedzi ani jakiejkolwiek informacji zwrotnej czy pytania. Niektórzy klienci, ktorzy skladali wnioski tego dnia juz dostali odpowiedzi. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Odpowiedz
0 Lajków
ewa9090
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
12-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (983 wyświetleń)

Re: Brak odpowiedzi na wniosek zmiana na stałe %

Wniosek o zamianę oprocentowania kredytu staramy się rozpatrzyć do 2-3 tygodni. Jednak aktualnie mamy bardzo wiele takich zgłoszeń do weryfikacji, dlatego czas oczekiwania na akceptację aneksu może się wydłużyć. Przepraszamy i prosimy o cierpliwość. Możesz też skontaktować się, z doradcą, który przyjmował od Ciebie wniosek o aneks Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
419
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (890 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy