Odpowiedz

Zdolność

Witam,
czy premia, którą dostaje co miesiąc liczy się do zdolności ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Nowa-w-ing
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
7
0
11-02-2017
Wiadomość 1 z 4 (3 764 wyświetleń)

Re.: Zdolność

Jeśli premia jest opodatkowana, przyjmiemy ją do oceny zdolności kredytowej.
W Zaświadczeniu o uzyskiwanych dochodach przewidzieliśmy miejsce, w którym pracodawca może wykazać wypłacaną premię.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
629
152
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 645 wyświetleń)

Re.: Zdolność

Czy mogę podpytać jak wyliczana jest zdolność? Jeśli rozliczenie 3 miesięczne, w jednym z tych miesięcy przelewana była premia (oprócz wynagrodzenia podstawowego), to czy będzie ona uwzględniona w wyliczaniu zdolności? Pracodawca wpisał ją na Waszym druku w  ujęciu miesięcznym tzn. kwotę premii rozbił na 3 miesiące. Oczywiście od premii odprowadzone są należne podatki etc.

Odpowiedz
0 Lajków
PGM
PGM
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
21
3
12-04-2021
Wiadomość 3 z 4 (770 wyświetleń)

Re: Zdolność

Na zdolność kredytową ma wpływ wiele czynników. Prócz miesięcznych dochodów, bierzemy pod uwagę między innymi Twoje wydatki związane z utrzymaniem, ilość osób w gospodarstwie domowym, miesięczne raty i inne obciążenia, itp. 

Na zaświadczeniu od pracodawcy powinna być średnia dochodów za co najmniej 3 ostatnie miesiące. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
585
146
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (623 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Cofnięcie przelewu

Jeżeli udało Ci się wycofać przelew, to nie dotarł on do odbiorcy Emotikon: Szczęśliwy Tym samym tamta osoba nie zobaczy danych tego przelewu. 

20-06-2021
Re: Czasy procesowe

Dziękuję, przez infolinię udało mi się wyjaśnić, coś się dzieje. Niestety zawalił mój "opiekun" wniosku. Jak wygląda procedura skargi na opiekuna? Wykazuje się taka niekompetencja,że brak mi sił,żeby ...

19-06-2021
Cofnięcie przelewu

Witam, chciałbym zapytać czy po cofnięciu błędnie zatytułowanego przelewu zaraz po wysłaniu go, odbiorca będzie widział, że wysłałem przelew, a następnie go cofnąłem czy nie uzyska żadnej informacji w

...

20-06-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy