Odpowiedz

Operat szacunkowy

[ Edytowane ]

Chcę wziąć kredyt na budowę domu. Aktualnie czekam na pozwolenie na budowę, ale jest ona opóźniona z powodu pandemii (tak tłumaczy się Starostwo). Czy w międzyczasie mogę już zrobić operat szacunkowy zlecając go przez bank? Wiem, że czeka się na taki operat 2 tygodnie, więc mam nadzieję, że później zaoszczędzę czas jak złożę kompletny wniosek już z operatem.

Odpowiedz
0 Lajków
Joanna33
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-04-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 661 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy

Operat możemy dla Ciebie wykonać po tym, jak złożysz wniosek o kredyt hipoteczny. Niestety nie będziemy go mogli przyjąć, jeśli nie masz jeszcze pozwolenia na budowę Emotikon: Smutny 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 514 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Stałe oprocentowanie - negocjacje

Dzięki za odpowiedź. Zatem mam rozumieć że można to załatwić na chacie? Wcale nie muszę iść do oddziału o tym rozmawiać?

12-01-2026
Re: Konto dla spółki z o.o. Promocja na start

W takim razie po co jest to forum skoro odsyłacie na infolinię?

12-01-2026
Re: Stałe oprocentowanie - negocjacje

W sprawie oprocentowania swojego kordytu skontaktuj się z na mi na czacie po zalogowaniu do Mojego ING ze specjalistami do spraw hipotecznych. Sprawdzimy jakie są możliwości.

12-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy