Odpowiedz

Zdolność

Witam,
czy premia, którą dostaje co miesiąc liczy się do zdolności ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Nowa-w-ing
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
11-02-2017
Wiadomość 1 z 4 (3 844 wyświetleń)

Re.: Zdolność

Jeśli premia jest opodatkowana, przyjmiemy ją do oceny zdolności kredytowej.
W Zaświadczeniu o uzyskiwanych dochodach przewidzieliśmy miejsce, w którym pracodawca może wykazać wypłacaną premię.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
631
152
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 725 wyświetleń)

Re.: Zdolność

Czy mogę podpytać jak wyliczana jest zdolność? Jeśli rozliczenie 3 miesięczne, w jednym z tych miesięcy przelewana była premia (oprócz wynagrodzenia podstawowego), to czy będzie ona uwzględniona w wyliczaniu zdolności? Pracodawca wpisał ją na Waszym druku w  ujęciu miesięcznym tzn. kwotę premii rozbił na 3 miesiące. Oczywiście od premii odprowadzone są należne podatki etc.

Odpowiedz
0 Lajków
PGM
PGM
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
12-04-2021
Wiadomość 3 z 4 (850 wyświetleń)

Re: Zdolność

Na zdolność kredytową ma wpływ wiele czynników. Prócz miesięcznych dochodów, bierzemy pod uwagę między innymi Twoje wydatki związane z utrzymaniem, ilość osób w gospodarstwie domowym, miesięczne raty i inne obciążenia, itp. 

Na zaświadczeniu od pracodawcy powinna być średnia dochodów za co najmniej 3 ostatnie miesiące. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
614
152
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (703 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Naprawcie bezpieczeństwo bankowości

Witajcie, nie wiem gdzie mogę zgłosić wszelkim programistom czy twórcom całej tej bankowości internetowej banku ING, dlatego piszę tutaj na forum. Mianowicie chciałbym zaproponować wprowadzenie system

...

24-07-2021
Re: Re.: Aplikacja Makler

Nie mamy awarii, tylko zaplanowane prace. Potrwają dziś do 20:00. 

24-07-2021
Re.: Aplikacja Makler

Do aplikacji INGMAKLER NIR można się zalogować … a na moim koncie ing zniknęła zakładka konto inwestycyjne - czyli brak dostępu do pieniędzy ! Bank powinien od razu dać komunikat o awari!!! I ile to p...

24-07-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy