Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zdolność kredytową a różne wyplaty

Witam, chciałbym zapytać czy w ING Bank robi jakiś problem jeśli w 3 miesiącach ostatnich dwie wypłaty są zbliżone a druga jest o połowę niższa ? Dochody są z umowy o pracę na czas nieokreślony. Różnice w wysokości wypłat są wynikiem różnej ilości godzin pracy w danych miesiącach jednak każda w wypłat trafia jako jeden przelew zatytułowany wynagrodzenie. Obrazowy przykład 12 000, 12000, 6500.
Odpowiedz
0 Lajków
marcinmrag
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
29-01-2022
Wiadomość 1 z 4 (2 344 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytową a różne wyplaty

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą Emotikon: Szczęśliwy Faktycznie, w takiej sytuacji analityk może poprosić o wyjaśnienie skąd taka różnica w dochodach. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (2 258 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytową a różne wyplaty

Czy takie wyjaśnienie wystarczy ? Praca jest w charakterze uruchamiania maszyn na projektach na całym świecie. W momencie gdy jestem cały czas w domu mam płacona umowna pensję a gdy realizuje projekt mam dodatkowo płacona stawkę godzinowa i diety wynikające z umowy. Średnia z 12 miesięcy to 9500 zł netto. Czy można też dla analityka załączyć pit w celu pokazania że zarobki są mniej lub bardziej zbliżone ?
Odpowiedz
0 Lajków
marcinmrag
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
29-01-2022
Wiadomość 3 z 4 (2 202 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytową a różne wyplaty

Do wyliczenia Twojej zdolności kredytowej będziemy brać pod uwagę tylko wynagrodzenie podstawowe, premie oraz nadgodziny. Niestety diet nie akceptujemy Emotikon: Smutny 
 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 125 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy