Odpowiedz

Okres karencji

Czy po uruchomieniu całości kredytu(podzielony na dwie transze, uruchomiona druga transza) mogę zrezygnować z okresu karencji i zacząć spłacać raty kapitałowo-odsetkowe? Czy mogę zrezygnować z karencji przez aplikację Ing bez wizyty w oddziale?
Odpowiedz
0 Lajków
Krdytobiorca
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
20
0
29-04-2020
Wiadomość 1 z 6 (4 873 wyświetleń)

Re: Okres karencji

@Kredytobiorca tak, możesz wcześniej wystąpić o uruchomienie pełnej raty kapitałowo -odsetkowej. Jak najbardziej możesz to wykonać przez Moje ING. Po wypłacie 2 transzy wejdź w swój kredyty hipoteczny. A tutaj wybierz "wnioski" i "rezygnacja z karencji". Po rezygnacji, od następnego miesiąca będziemy pobierać już pełną ratę kredytu Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (4 820 wyświetleń)

Re: Okres karencji

Jak długo trwa rozpatrzenie wniosku o rezygnację z karencji?

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 3 z 6 (4 274 wyświetleń)

Re: Okres karencji

Wniosek o rezygnację z karencji rozpatrzymy do kilku dni roboczych Emotikon: Szczęśliwy 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (4 209 wyświetleń)

Re: Okres karencji

Podepnę się do pytania - czy dobrze rozumiem - jeśli w lutym uruchomię ostatnią transzę kredytu i złożę wniosek o rezygnację z karencji, to jeśli zostanie on pozytywnie rozpatrzony również jeszcze w tym samym miesiącu - wówczas już w marcu zapłacę ratę kapitałowo-odsetkową (płatności mam 5. dnia miesiąca). Czy tak? Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 5 z 6 (4 084 wyświetleń)

Re: Okres karencji

Dokładnie tak Emotikon: Szczęśliwy Jeśli aneks rozpatrzymy jeszcze w lutym - od marca otrzymasz już do zapłaty pełną ratę Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 6 z 6 (4 036 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy