Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wypowiedzenie umowy kredytu hipotecznego

Dzień dobry,

 

zakupiłem mieszkanie od dewelopera. Jestem po podpisaniu umowy deweloperskiej (sierpień 2021r.), ale przed podpisaniem umowy sprzedaży i odbiorze technicznym. Zakup sfinansowany z kredytu hipotecznego. Deweloper otrzymał już środki w całości (1 transza kredytu). 2 transza przeznaczona jest na wykonanie wykończenia mieszkania - te środki nie zostały uruchomione. Rozważam różne warianty, w tym rozwiązanie umowy z deweloperem ( za porozumieniem stron). Jak wygląda procedura wypowiedzenia umowy kredytu hipotecznego w przypadku rozwiązania umowy z deweloperem? Czy ponoszę z tego tytułu dodatkowe opłaty/kary umowne ze strony banku?

Odpowiedz
0 Lajków
Tom_P
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 828 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy kredytu hipotecznego

Jeśli spłacisz kwotę uruchomionej części kredytu wraz z należnymi odsetkami, kredyt zamkniemy automatycznie. Spłatę wykonasz wygodnie przez Moje ING, w systemie zobaczysz dokładną kwotę do zapłaty na dany dzień. 

Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów.

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 763 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy