Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wydłużenie terminu oddania budynku do uzytkowania,.

Dzień dobry,
Buduję dom i prawdopodobnie będę miał problem z oddaniem w terminie budynku do użytkowania. Okres budowy został już wcześniej wydłużony do 36 miesięcy. Może zabraknąć detali dlatego mogę jeszcze potrzebować dwóch trzech miesięcy. Inwentaryzację geodezyjna mam już wykonana. Jakie konsekwencje mogą mi grozić? Bank wypowiada umowę czy można negocjować? Ciężko budować w covidowyn chaosie i podczas boomu budowlanego :/
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Seemann
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
13-09-2021
Wiadomość 1 z 4 (3 777 wyświetleń)

Re: Wydłużenie terminu oddania budynku do uzytkowania,.

Jeśli korzystasz już z maksymalnego okresu karencji, a jeszcze dodatkowo potrzebujesz go wydłużyć, konieczna jest Twoja wizyta u specjalisty, u którego składałeś dokumenty. Przyjmie od Ciebie aneks do umowy, a następnie skieruje go do analityka. Dopiero po tym otrzymasz decyzję w tej sprawie. 
 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (3 716 wyświetleń)

Re: Wydłużenie terminu oddania budynku do uzytkowania,.

A jak ING zwykle podchodzi do takich sytuacji? Pewnie zależy to od stopnia zaawansowania budowy?
Odpowiedz
0 Lajków
Seemann
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
13-09-2021
Wiadomość 3 z 4 (3 590 wyświetleń)

Re: Wydłużenie terminu oddania budynku do uzytkowania,.

Jeśli wykorzystałeś już 36 miesięcy na budowę i potrzebujesz ten okres ponownie przedłużyć - to zawsze decyzję podejmujemy indywidualnie. Nie mamy gotowego szablonu, którym mogłabym Ci cokolwiek zasugerować Emotikon: Szczęśliwy  

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (3 534 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy