Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wstrzymanie opcji nadpłaty kredytu na koncie ING

Witam, 

 

czy została wstrzymana opcja nadpłaty kredytu w aplikacji ING?

po kliknięciu w opcje nadpłać - nic się nie dzieje - tak jakby przycisk nie działał. Czy to jest czasowy błąd działania systemu? czy opcja została zablokowana?

 

pozdrawiam 

Odpowiedz
0 Lajków
Joanna00
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-07-2022
Wiadomość 1 z 8 (4 064 wyświetleń)

Re.: Wstrzymanie opcji nadpłaty kredytu na koncie ING

[ Edytowane ]



Również to wyłapałem. Przestała mi dzisiaj działać opcja "Nadpłać kredyt" i to jeszcze przed złożeniem wniosku o zawieszenie rat. Dodam że dotychczas nie było z tym problemu. Wiecie jak należy postępować w przypadku, gdy będę chciał nadpłacać kredyt w miesiącach zawieszonych? Jakaś inna procedura?

Sfkself
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-07-2022
Wiadomość 2 z 8 (3 954 wyświetleń)

Re.: Wstrzymanie opcji nadpłaty kredytu na koncie ING

Mam to samo..

Kolorado
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
5
29-07-2022
Wiadomość 3 z 8 (3 888 wyświetleń)

Re.: Wstrzymanie opcji nadpłaty kredytu na koncie ING

W dokumentach po złożeniu wniosku doczytałem pkt.9.

w okresach zawieszenia spłaty Bank nie będzie pobierał należności z tytułu zaległych rat, ani informował o ich wysokości w ramach działań monitoringowych. Jeżeli w tym okresie będę chciał spłacić zaległości, skontaktuję się z Bankiem pod numerem 32 3570077.


Także jak rozumiem co będę chciał nadpłacić to będę teraz musiał dzwonić do banku. A to już jest utrudnianie klientowi.
SpoczkoMK
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
29-07-2022
Wiadomość 4 z 8 (3 884 wyświetleń)

Re.: Wstrzymanie opcji nadpłaty kredytu na koncie ING

Nie panikujcie, już działa.

czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 5 z 8 (3 684 wyświetleń)

Re.: Wstrzymanie opcji nadpłaty kredytu na koncie ING


@SpoczkoMK:
W dokumentach po złożeniu wniosku doczytałem pkt.9.

w okresach zawieszenia spłaty Bank nie będzie pobierał należności z tytułu zaległych rat, ani informował o ich wysokości w ramach działań monitoringowych. Jeżeli w tym okresie będę chciał spłacić zaległości, skontaktuję się z Bankiem pod numerem 32 3570077.


Także jak rozumiem co będę chciał nadpłacić to będę teraz musiał dzwonić do banku. A to już jest utrudnianie klientowi.

Już bez przesady. To, że będzie trzeba zadzwonić do Banku to utrudnianie? To Bank się ma domyślać czy przyjechać do Ciebie? Robisz darmowe dla Ciebie wakacje (bank ponosi koszty pracowników/obsługi serwisu itp) a Ty mu przez najbliższe 4 miesiące nie płacisz nic. To jakiej relacji z drugiej strony oczekujesz? Zawieszasz kredyt zawieszasz wszystkie obowiązki i możliwości z nim związane. Chcesz spłacić/nadpłacić to nie zawieszaj albo przy najbliższej racie załatw wszystko co potrzebujesz. Jak nie jestem zwolennikiem Banków tak trzeba mieć też jakiś umiar. W mojej umowie kredytowej jest zapis, że (nie cytuje) po nadpłacie do pół roku można podpisać darmowo aneks no umowy kredytowej i skrócić okres kredytowania. Ja np planuje, że w grudniu jak będę płacił kolejną ratę to nadpłacę sobie tyle ile uważam zapiszę się na termin na wizytę w banku (zakładam, że będzie z tydzień czekania) W kolejnym roku w okolicy czerwca nadpłacę pierwszy raz w listopadzie drugi raz i pójdę po 2 aneks chyba że terminy będą krótsze na wizytę w siedzibie to wówczas w kwietniu aneks i październiku.Skrócenie okresu kredytowania zawsze jest korzystniejsze także wizyty/wizyta w oddziale Nas nie ominie.

Odpowiedz
0 Lajków
DreSikPL
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
18-07-2022
Wiadomość 6 z 8 (3 661 wyświetleń)

Re.: Wstrzymanie opcji nadpłaty kredytu na koncie ING

Napisałem o sytuacji jaka ma miejsce, nie potrzebuje Twoich mądrości. Mam aplikacje to nadpłacam kiedy chcę. Na szczęście już działa także temat zamknięty. EOT
SpoczkoMK
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
29-07-2022
Wiadomość 7 z 8 (3 627 wyświetleń)

Re.: Wstrzymanie opcji nadpłaty kredytu na koncie ING

Mnie tam cały czas działało pytanie tylko jak długo jeszcze i po co teraz nadpłacać? Ale jak EOT to nie będę rozwijał myśli.

Odpowiedz
0 Lajków
DreSikPL
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
18-07-2022
Wiadomość 8 z 8 (3 581 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy