29-07-2022 09:01
Witam,
proszę o informację od kiedy będzie możliwość złożenia wniosku o Zawieszenie spłaty kredytu.
Według ustawy powinna być taka możliwość od dzisiaj od północy.
Niestety od ponad godziny nie można wyświetlić żadnych formularzy ani skontaktować się z konsultantem.
Jest to świadome działanie banku czy nikt się nie spodziewał mimo zapowiedzi medialnych że będzie spore zainteresowanie wnioskami?
Pozdrawiam
Paweł
29-07-2022 09:43
Wielu klientów obecnie próbuje złożyć wniosek o zawieszenie spłaty. W związku z tym mogą pojawić się spowolnienia. Robimy co w naszej mocy, aby każdy mógł złożyć wniosek. Proszę, spróbuj ponownie za chwilę.
29-07-2022 09:49
To było pewne że system się zwiesi na początku. Klientów ING masz od groma a złożyć chce pewnie 95% z nich ( tych 5% nie zrozumiem
) więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na konsultanta bym nie liczył
Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego
... 27-06-2026Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |