Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wpływy na konto: czy chodzi o dochód?

Dzień dobry, 

W umowie kredytowej mam zapis: apewnienia wpływu na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy określony w § 4. ust. 7. w wysokościmin. 2000 zł miesięcznie, w okresie 3 lat od daty zawarcia umowy.  Czy przez wpływ zawsze rozumiany jest dochód / wynagrodzenie? czy może to pochodzić np z konta oszczędnosciowego albo przelewu od innej osoby np rodziców w sytuacji gdy traci się pracę, a wplywy są z innego źródła? Oczywiście przy załozeniu, ze rata jest płącona terminowo. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
rumik11
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
25-11-2020
Wiadomość 1 z 4 (5 740 wyświetleń)

Re.: Wpływy na konto: czy chodzi o dochód?

Mi doradca tłumaczył, ze jeżeli nie chcę rezygnować ze swojego dotychczasowego konta w innym banku, to wystarczy ze raz w miesiacu przeleję z niego 2000 zl na konto w ING. Wynika więc z tego, że nie musi to być wpływ od pracodawcy, chodzi o obrót na rachunku.
Olka0212
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
6
24-11-2020
Wiadomość 2 z 4 (5 712 wyświetleń)

Re.: Wpływy na konto: czy chodzi o dochód?

[ Edytowane ]

@rumik11, Suma wpływów (jednego lub kilku mniejszych) na rachunek powinna wynosić minimum 2000 zł w miesiącu kalendarzowym (ten wpływ musi być między pierwszym, a ostatnim dniem miesiąca).

 

Wpłatę na swoje konto możesz zrobić za pomocą wpłatomatu, przelewu z innego banku, wpływu wynagrodzenia od pracodawcy (ale wpływem nie musi być wynagrodzenie) itp.

m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 3 z 4 (5 681 wyświetleń)

Re.: Wpływy na konto: czy chodzi o dochód?

Dziękuję za odpowiedź! 

Udało mi się też dodzwonić na infolinię i pani konsultantka to potwierdziła, więc już jestem spokojna Emotikon: Szczęśliwy 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
rumik11
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
25-11-2020
Wiadomość 4 z 4 (5 596 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy