Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

[ Edytowane ]

Dlatego "na wszelki wypadek" warto mieć inny bank z decyzją ostateczną, ING ma niezłą ofertę i są zasypani wnioskami. Choć rzeczywiście teraz jest gruby zator. 

Co do dni, jest napisane na stronie że chodzi o dni robocze. 

Odpowiedz
0 Lajków
arster
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
25
5
13-11-2020
Wiadomość 741 z 744 (798 wyświetleń)

@johnmakaron trudno mi się odnieść do tego co piszesz, ponieważ nie mam dostępu do danych w systemie. W tej sprawie skontaktuj się ze specjalistą, u którego kompletowałeś dokumenty. 

@BlackSparrow operat możesz złożyć przed decyzją wstępną. W temacie drugiego pytania, wymaga to sprawdzenia w systemie. Proszę żebyś skontaktował się z osobą, u której załatwiasz kredyt hipoteczny. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
490
124
04-09-2015
Wiadomość 742 z 744 (787 wyświetleń)

@MartaK doradca zarowno w banku jak i infolinia mowia ze jest etap 2, ktory przypomne wskoczyl 26.10 Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
BlackSparrow
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
16
1
16-11-2020
Wiadomość 743 z 744 (660 wyświetleń)

[ Edytowane ]
My czekamy wieki na decyzję ostateczna. Dlatego właśnie najlepiej jest mieć wniosek złożony jeszcze w drugim banku na wszelki wypadek. U nas procedura tak się przeciąga, że konczy nam się czas określony w umowie i ostatecznie pewnie skorzystamy z oferty innego banku, gdzie po 2 tygodniach mieliśmy decyzję ostateczna. PKO procesuje wnioski dużo szybciej.
Odpowiedz
0 Lajków
zebra1555
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
28-11-2020
Wiadomość 744 z 744 (616 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: brak decyzji kredytowej od 5.11.2020

W sobotę 16.01.2021 r. w ING zmienił się status na "wygląda na to, że mamy wszystko, podejmujemy decyzję". Niestety od soboty dalej cisza. 

To już 49 dzień roboczy od momentu złożenia wniosku kredytowe

...

19-01-2021
Re.: Czas oczekiwania na decyzję kredytową.

Składałam wniosek 24 listopada. 30 listopada trafił w kolejkę do analityka. 8 stycznia dostałam wstępną pozytywną decyzję, wczoraj ostateczną wraz z umową. Nie musiałam nic dosyłać, bo wszystko dałam ...

19-01-2021
Pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości osoby trzeciej

Dzień dobry wszystkim. Posiadam w ING pożyczkę hipoteczną, którą regularnie i bez opóźnień spłacam od 5 lat. Zabezpieczeniem tej pożyczki jest mieszkanie nienależące do mnie tylko do osoby trzeciej. N

...

19-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy